YouTube Hesabım Kanallara Abone Oluyor

Koreli kanallara abone olacağını sanmıyorum. 😁

Hesabımın şifresini girecek kadar da değil yani. Sadece karşına bir yer çıkıyor falanca şartları kabul ediyor musunuz diyor. Orada onayla deyince olacakları da yazıyor aslında ama hiç okumam öyle şeyleri. Bu şekilde izin verdiğim bir hayli fazla site var. YouTube Premium'um olmasa direkt hesabı sileceğim o kadar...
Eğer çok siteye girmediyseniz çıkabilirsiniz.

Benim abone olmadığım kanallara abone oluyor YouTube hesabım. Yaklaşık olarak bir 700 kanal var ve 650 civarı hiç görmediğim kanallar mevcut. Bu sorunu daha önce yaşamıştım ve tüm kanalları tek tek elle sildim. Tam her şey bitti derken aboneliklerime bakıyorum yine aynı sorun. Daha önce abone artırma sitelerine girmiştim. Sorun sanırsam bundan kaynaklanıyor fakat şu esnada erişebileceğim bir bilgisayar yok. Mobil üzerinden bu sorunu düzeltmek istiyorum. Yardımcı olabilecekler mesaj atarsa sevinirim.
Banada eskiden oluyordu o durum çok sinir bozucu artık olmuyor google hesabını bağladığın sitelerden dolayı oluyor onları kaldır şifreni değiştir

Hesabınıza zaten yetkileri var.
Buraya girip hepsini kaldırın:
Uygulama tarafında sıkıntı yok fakat 3. taraf siteleri bulamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı