YouTube hesabıma başkası giriş yaptı

probutloser

Hectopat
Yer
mersin / erdemli
Daha fazla  
YouTube Premium kullanıyordum. Az önce YouTube hesabımın tabletimde kapalı olduğunu gördüm. Sonra telefonumdan Gmail'e girip şifremi değiştirdim (telefonumdan da çıkış yapılmıştı ama değiştirdim.) iPhone 6S model Mustafa IPhone'u yazan bir cihaz giriş yapmış ve tüm cihazlarımı çıkarmış. Şifremi güçlü bir şifreyle değiştirdim ve o cihazı çıkardım sonra YouTube'a girip izleme geçmişini kontrol ettim ve benden sonra 3 video izlenmiş(benim izlemediğim içerik üreticileri). Güvenliği arttırmam için ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube Premium kullanıyordum. Az önce YouTube hesabımın tabletimde kapalı olduğunu gördüm. Sonra telefonumdan Gmail'e girip şifremi değiştirdim (telefonumdan da çıkış yapılmıştı ama değiştirdim.) iPhone 6S model Mustafa IPhone'u yazan bir cihaz giriş yapmış ve tüm cihazlarımı çıkarmış. Şifremi güçlü bir şifreyle değiştirdim ve o cihazı çıkardım sonra YouTube'a girip izleme geçmişini kontrol ettim ve benden sonra 3 video izlenmiş(benim izlemediğim içerik üreticileri). Güvenliği arttırmam için ne yapmam gerekir?

Hesabında 2 adımlı doğrulama var mı?

Google güvenliği için 2 Faktörlü Kimlik Doğrulamayı açabilirsin, ayrıca google hesap ayarlarına gidip güvenlik kısmındaki önerilen ayarları yapmayı dene

Telefon numarası ekleyin bende de bir ara bir baktım tanımadığım 3 tane cihaz giriş yapmış hesabıma sonra şifremi değiştirdim güçlü bir şey yaptım telefon numarası koydum şu anlık sıkıntı yok.

2 ad yi açtım şifremi sembol rakamlar büyük küçük harf içeren 18 karakterli bir şifre ile değiştirdim başka bir şey yapmam gerekiyor mu veya ekstra yapabileceğim bir güvenlik önlemi var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı