YouTube hesabıma giriş yapamıyorum

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Google hesabıma giriş yapsam da YouTube hesabıma giriş yapamıyorum. YouTube sekmesindeyken sağ üstten oturum aç diyorum ama beni görseldeki sayfaya atıyor. Güvenlik işlemlerine baktım, AdımPara uygulamasında şüpheli bir şey bulmuş. Uygulamayı kaldırdım ben de. Şifremi de değiştirdim ama yine de giremiyorum. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    86,7 KB · Görüntüleme: 45
İyide nasıl olur hocam? Kimseye yorum yazdığım yok bir şey ettiğim yok şarkımı dinliyorum bazen de videolar izliyorum. İmkansız yani.

Gmail'e bir şey gelmiş mi? Gelmemişse de aşağıdaki bize ulaşın kısmından sorunu yazın. Muhtemelen geri dönüş olur.

Gmail'e bir şey gelmiş mi? Gelmemişse de aşağıdaki bize ulaşın kısmından sorunu yazın. Muhtemelen geri dönüş olur.
Böyle bir şey gelmişte ben böyle bir video dahi attığımı bile hatırlamıyorum ki bir de telif falan yemişim. Kanalımda 1 tane bile video yok?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    71,2 KB · Görüntüleme: 38
Böyle bir şey gelmişte ben böyle bir video dahi attığımı bile hatırlamıyorum ki bir de telif falan yemişim. Kanalımda 1 tane bile video yok?
Hesabınız hacklenmiş ve video paylaşımı yapmışlar. Tüm şifrelerinizi değiştirip açık oturumların hepsini kapatın. Giriş yapılmış cihazları kontrol edin. İki adımlı doğrulamayı açın. Sonra da Google'a mail atın. "Bu videoyu ben atmadım, hesabıma izinsiz giriş yapılmış." gibi iyi bir dille yazın.

Bu mail ne zaman gelmiş bu arada? Eğer mail eski ise birkaç kez paylaşıldığı için üçüncüde hesabınız patlamıştır.

Geri
Yukarı