Youtube hesabına giriş yapılmıyor

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinden Youtube hesabı açmıştım. Ara ara o tarayıcıya girerek yüzlerce video yüklerdim. Daha sonra CCleaner indirdim, tarama yaptım, tüm oturumları ve kayıtlı şifreleri silmiş. Hesap parodi hesaptı, mail ise aklımda değil. Telefon ile doğrulama yapmıştım, ama yine hesabı bulmuyor Google. Ben onu nasıl geri alırım?

Hesabınıza kayıtlı bir telefon numaranız ya da kurtarma postasını bağlantıya yazın.
Oturum açın - Google Hesapları
Dipnot: Telefon numarası yazarken başına ülke kodunu ''+90-5xx-xxx-xx-xx'' gibi eklemeyi unutmayın.
Sonrasında kod filan isteyecek. Kodu girin.
Karşınıza kayıtlı hesapların çıkması lazım.

Hesabınıza kayıtlı bir telefon numaranız ya da kurtarma postasını bağlantıya yazın.
Oturum açın - Google Hesapları
Dipnot: Telefon numarası yazarken başına ülke kodunu ''+90-5xx-xxx-xx-xx'' gibi eklemeyi unutmayın.
Sonrasında kod filan isteyecek. Kodu girin.
Karşınıza kayıtlı hesapların çıkması lazım.

Merhaba verdiğin linke girip, dediğin gibi yaptım, fakat ad soyad istedi, ad soyad giriyorum, parodi hesabın da ad soyadı ile denedim, yine de hesap bulunamadı diyor..

Eğer telefon numarası kayıtlı ise şöyle bulunabilir.
Yeni hesap açmayı seçip cep telefonu ile üyelik açmaya çalışın. Ve aklinizdaki telefon numarasını oraya girin. Hali hazırda bir hesabınızın olduğu konusunda uyaracak sizi. Oradan hesaba ulaşabilirsiniz.

Eğer telefon numarası kayıtlı ise şöyle bulunabilir.
Yeni hesap açmayı seçip cep telefonu ile üyelik açmaya çalışın. Ve aklinizdaki telefon numarasını oraya girin. Hali hazırda bir hesabınızın olduğu konusunda uyaracak sizi. Oradan hesaba ulaşabilirsiniz.

Dediğiniz gibi yaptım, numarayı girdim, Google, bu numaranın size ait olduğundan emin olmak için 6 basamaklı doğrulama kodu içeren bir kısa mesaj gönderecektir. dedi. Yani şu hesaba kayıtlı demedi, ama kayıtlı..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı