Youtube hesabına giriş yapılmıyor

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinden Youtube hesabı açmıştım. Ara ara o tarayıcıya girerek yüzlerce video yüklerdim. Daha sonra CCleaner indirdim, tarama yaptım, tüm oturumları ve kayıtlı şifreleri silmiş. Hesap parodi hesaptı, mail ise aklımda değil. Telefon ile doğrulama yapmıştım, ama yine hesabı bulmuyor Google. Ben onu nasıl geri alırım?

Tamam doğrulama kodunu alıp o şekilde oturum açabilirsiniz. Oturumu açtıktan sonra mail adresini görebilirsiniz.

Hocam anlamadım, ya da anlatamadım. Şimdi benim hesap parodi hesap. Numara kayıtlı, fakat kardeşimin üzerine 2 numaraya daha kayıtlı. Şimdi yeni hesap açınca o numarayı yazınca yine onla yeni hesap açmayı kabul ediyor. Yani ''Bu numaraya kayıtlı hesaplar limiti doldu'' demiyor. Şifremi unuttum yerine ise numaramı yazınca ad soyad istiyor, o ad soyad ya Youtube'da olan parodi hesap ki denedim bulunamadı diyor, ya da Google +'da olan ad soyad, yine denedim bulunamadı diyor. Ama Google +'da ki ad soyad farklı da olabilir. Yani ben ad soyad kısmını doğru girersem, telefona kod gelecek..

Dediğinizi anladım. Tek telefon numarası birden fazla Google hesabına bağlı olabiliyor diyorsunuz kısaca. Ve tam da bu yüzden sonradan sorduğu soruları cevaplayabilmeniz gerekiyor. Yoksa hangi hesaba ulaşmanız gerektiğini sistem ayırt edemez.

Şu mail bir aklımda olsa ://
Hala sorunum devam ediyor..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı