YouTube hesabında neler geliştirilebilir?

Hocam koyu Fenerli olarak iki videonu da izledim gayet güzel. Sadece ikisi de eski maçlar. Örneğin irfanın dünki gölüne video yapsan daha iyi olur. Her gün 1 ya da 2 tane video at ama istikrar önemli. Her gün aynı saatte atsan da güzel olur. Maç olan günler gol olduğu gibi instagramdan falan (anlık gol sayfaları var bir sürü) golü bulup edit yapabilirsin. Öyle daha çok izlenir.

Edit yeteneğin gayet güzel ve bunu Shorts gibi bir çöplükte harcıyorsun. Önce Reels'e açıl sonra YouTube'dan devam edersin.

Hocam öyle yapıyorum zaten. Login • Instagram

Hocam koyu Fenerli olarak iki videonu da izledim gayet güzel. Sadece ikisi de eski maçlar. Örneğin irfanın dünki gölüne video yapsan daha iyi olur. Her gün 1 ya da 2 tane video at ama istikrar önemli. Her gün aynı saatte atsan da güzel olur. Maç olan günler gol olduğu gibi Instagram'dan falan (anlık gol sayfaları var bir sürü) golü bulup edit yapabilirsin. Öyle daha çok izlenir.

Teşekkür ederim. Bende sana katılıyorum fakat yaptığım İrfan Can Kahveci editini YouTube üzerinde telif nedenlerinden dolayı yükleyemiyorum. İnstagram hesabımda mevcut.

Geri
Yukarı