Çekilen YouTube videosunda neler geliştirilebilir?

Sabit ekrana bakmak sıkıcı gelir, hızlı tüketim furyasında ekran daha hareketli olmalı, arka plandaki piyano sesi çok yüksek ve yazı tam youtube shorts için bu açıklama kısmına gelir eğer bunu paylaşırsanız, sadece youtube shortslardan aylık 50milyondan fazla izlenme alan birisi olarak söylüyorum sana bunu, lol hayatımda hiç oynamadım ama sanırım bunlar item gibi, o item'la ilgili e-sporcu hareketini falan hızlıca başta verip kişiyi videoya çekip sonra bilgi versen videoda daha çok tutma ihtimalin var aksi halde maalesef parmak hareketi sadece, başarılar.

Sabit ekrana bakmak sıkıcı gelir, hızlı tüketim furyasında ekran daha hareketli olmalı, arka plandaki piyano sesi çok yüksek ve yazı tam YouTube Shorts için bu açıklama kısmına gelir eğer bunu paylaşırsanız, sadece YouTube Shorts'lardan aylık 50milyondan fazla izlenme alan birisi olarak söylüyorum sana bunu, LoL hayatımda hiç oynamadım ama sanırım bunlar item gibi, o Item'la ilgili e-sporcu hareketini falan hızlıca başta verip kişiyi videoya çekip sonra bilgi versen videoda daha çok tutma ihtimalin var aksi halde maalesef parmak hareketi sadece, başarılar.

İtemle ilgili e-spor hareketi gibi bir şey yok, itemi anlatıyorum sadece. Ek söyleyebileceğim bir şey yok yani.

Sabit ekrana bakmak sıkıcı gelir, hızlı tüketim furyasında ekran daha hareketli olmalı, arka plandaki piyano sesi çok yüksek ve yazı tam youtube shorts için bu açıklama kısmına gelir eğer bunu paylaşırsanız, sadece youtube shortslardan aylık 50milyondan fazla izlenme alan birisi olarak söylüyorum sana bunu, lol hayatımda hiç oynamadım ama sanırım bunlar item gibi, o item'la ilgili e-sporcu hareketini falan hızlıca başta verip kişiyi videoya çekip sonra bilgi versen videoda daha çok tutma ihtimalin var aksi halde maalesef parmak hareketi sadece, başarılar.
yazı tam youtube shorts gelir derken anlamadım?

Geliştirmem gereken en önemli şeyler neler?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı