YouTube hesabından videolar izlenmiş

yigidyum

Kilopat
Makaleler
1
Dostlar selam. Bugün fark ettim, dün gecen beri hesabımdan belirli kanalların videoları aratılıp izlenmiş. Belli ki birileri bot basmış. Hemen bütün şifrelerimi değiştirdim, PC ve telefonumu taradım ve hiçbir sorun çıkmadı. Kaspersky kullanıyorum. Geçen gün Camtasia için crack dosyası yüklemeyi denemiştim ve yine bu tarz bir denememde Discord hesabım çalınmıştı.

Antivirüs programı tehdit algılamadığı ve şifrelerimi değiştiğime göre sizce sorun çözülmüş müdür? Bir de hesabıma nasıl ulaşmış olabilirler?

Hocam kayıtlı cihazlardan çıkış yap diye bir seçenek vardı yanlış hatırlamıyorsam onu kullanabilirsiniz ve crack indirmeyin benim en son crack indirdiğimde tüm maillerim çalındı o günden beri crack kullanmıyorum crack aynı zamanda emek hırsızlığı oluyor ya bir açık kullandılar ya da o crack sayesinde.

@Mehmet Kağan Daha bir hafta oldu formatlayalı, ondan içim el vermedi. Antivürüs ile "tam arama" yapsam olur mu acaba? 3-4 saat sürüyor bu arama.

Hocam kayıtlı cihazlardan çıkış yap diye bir seçenek vardı yanlış hatırlamıyorsam onu kullanabilirsiniz ve crack indirmeyin benim en son crack indirdiğimde tüm maillerim çalındı o günden beri crack kullanmıyorum crack aynı zamanda emek hırsızlığı oluyor ya bir açık kullandılar ya da o crack sayesinde.
Dostum haklısın, oyun yapımcısı olarak ben de Crack indirmeye karşıyım, ama bu ekonomide... Çok zor :(

@Mehmet Kağan daha bir hafta oldu formatlayalı, ondan içim el vermedi. Antivirüs ile "tam arama" yapsam olur mu acaba? 3-4 saat sürüyor bu arama.

Hocam taramayı yapın saat önemli değil gibi duruyor eğer yapmazsanız sadece YouTube ile kalmaz çoğu hesabına erişim sağlayabilirler önce tam taramayı yapın sonra tüm şifrelerinizi değiştirin herhangi bir değişiklik yapılmadığı farklı bir uygulamadaki hesabınıza giriş yapılmamış olduğu anlamına gelmiyor.

@468113 Aslında neredeyse her hesabımda 2 adımlı doğrulama var, özellikle Google hesabıma ben bile zor girerken nasıl olmuş cidden anlamadım. Doğrulama mesajı bile gelmedi. Mümkün mü böyle bir şey?

Yeni konular

Geri
Yukarı