YouTube hesabını kaybettim

ahbeab

Centipat
Hesabımı kaybettim üstüne bir de kurtarma mailini kaybettim. Bu hesap artık alınamaz mı cringe? YouTube videolarımın olduğu hesaptı ne yapmam gerekir? Başına gelmiş var mı böyle?

Hesabımı kaybettim üstüne bir de kurtarma mailini kaybettim. Bu hesap artık alınamaz mı cringe? YouTube videolarımın olduğu hesaptı ne yapmam gerekir? Başına gelmiş var mı böyle?
Ah ah ah. Ufaklıkken 100 binlik kanalımı kaybetmiştim . Daha doğrusu şifremi unutmuştum daha sonra büyüyünce belki kurtarırım diye denedim birçok yolu ama kurtarma e postası olmadan olmuyor diye biliyorum. Çok iyi bilirim o acıyı, o zamanlar çok aktif bir kanaldı .. geçmiş olsun şimdiden benim bildiğim kurtaramazsınız.

Ah ah ah. Ufaklıkken 100 binlik kanalımı kaybetmiştim. Daha doğrusu şifremi unutmuştum daha sonra büyüyünce belki kurtarırım diye denedim birçok yolu ama kurtarma e postası olmadan olmuyor diye biliyorum. Çok iyi bilirim o acıyı, o zamanlar çok aktif bir kanaldı. Geçmiş olsun şimdiden benim bildiğim kurtaramazsınız.

Gerçekten üzüldüm 100klık kanalı kaybetmek gerçekten çok kötü ama benim durumum farklı YouTube kanalımda küçüklükten kalma saçma videolarım var o yüzden hesabımdaki videoları silmek istiyordum ama şifresini kurtarma mailini kaybettim sizin gibi, benim şöyle bir fikrim var YouTube üzerinden kendime telif atsam taklit desem acaba kanalı kapattırabilir miyim?

Gerçekten üzüldüm 100klık kanalı kaybetmek gerçekten çok kötü ama benim durumum farklı YouTube kanalımda küçüklükten kalma saçma videolarım var o yüzden hesabımdaki videoları silmek istiyordum ama şifresini kurtarma mailini kaybettim sizin gibi, benim şöyle bir fikrim var YouTube üzerinden kendime telif atsam taklit desem acaba kanalı kapattırabilir miyim?
Hocam nasıl ispatlayacaksınız ki sonuçta önceki kanalımız şuan açtığınız kanaldan daha eski ve küçüklük videolarınızı telif atmak için onun siz olduğunuzu kanıtlamanız gerekir ki bu da küçülemeyeğiniz için imkansız gibi bir şey. Belki çok fazla spam atılırsa kanal kapatılır ya da video silinir. Öyle deneyebilirsiniz.

Hocam nasıl ispatlayacaksınız ki sonuçta önceki kanalımız şu an açtığınız kanaldan daha eski ve küçüklük videolarınızı telif atmak için onun siz olduğunuzu kanıtlamanız gerekir ki bu da küçülemeyeğiniz için imkansız gibi bir şey. Belki çok fazla spam atılırsa kanal kapatılır ya da video silinir. Öyle deneyebilirsiniz.

Anladım cevabınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı