YouTube içerik önerisi

Merhabalar. Mikrofon kullanmadan, oyun videoları hariç nasıl içerikler üretebilirim? İyi miktarda Photoshop ve Sony Vegas bilgim var. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam kalıcı bir kitle etmek zor, gizlice AVM'de kaldım tarzı videolar çekmezseniz izlenmezsiniz. Türk izleyicisi boş çünkü. İngilizceniz var ise Benchmark videoları çekebilirsiniz. Sistem aşağıdaki gibiyse olmaz ama. :D

Anime amv, hızlandırılmış Photoshop yapımı, Photoshop dersleri, Sony Vegas dersleri, dizi tanıtım videoları.

Hocam kalıcı bir kitle etmek zor, gizlice AVM'de kaldım tarzı videolar çekmezseniz izlenmezsiniz. Türk izleyicisi boş çünkü. İngilizceniz var ise Benchmark videoları çekebilirsiniz. Sistem aşağıdaki gibiyse olmaz ama. :D
Kendimi rezil etmektense hiç bir şey yapmamayı tercih ederim. Benchmark videoları biraz zor. :) Teşekkürler önerileriniz için.

Mikrofon kullanmadan derken, sesinizi kullanmak mı istemiyorsunuz yoksa mikrofonunuz mu yok? Mikrofonum yok diyorsanız başlangıç için her telefonun mikrofonu iş görür.

Geri
Yukarı