YouTube için arka plan ışık önerisi

Moon64

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Journalist
Herkese iyi Sosyaller,

Çok yeni bir kanalım var ve sesten çok kendimi de video içerisinde göstermek istiyorum. 1-2 kez denedim ancak ortam aydınlatmam çok yavan kalıyor. Arka fona güzel bir ışık verebileceğim ürün tavsiye edebilir misiniz?

Kanala göz atmak isterseniz link bırakıyorum ilk 1-2 videoya bakmanız yeterli olacaktır oralarda kamera kaydım bulunuyor;

Herkese iyi sosyaller,

Çok yeni bir kanalım var ve sesten çok kendimi de video içerisinde göstermek istiyorum. 1-2 kez denedim ancak ortam aydınlatmam çok yavan kalıyor. Arka fona güzel bir ışık verebileceğim ürün tavsiye edebilir misiniz?
Dostum arka plana ışık seviyesi az olan şerit led takabilirsin, durmadan geçişli ışık yaparsan aynı renk olmayacağı için sıkmayacaktır da, arka plan olarak maalesef bir şey öneremeyeceğim umarım kanalında başarılı olursun yolun açık olsun hocam.

Dostum arka plana ışık seviyesi az olan şerit LED takabilirsin, durmadan geçişli ışık yaparsan aynı renk olmayacağı için sıkmayacaktır da, arka plan olarak maalesef bir şey öneremeyeceğim umarım kanalında başarılı olursun yolun açık olsun hocam.

Hocam teşekkür ederim öncelikle. Arkamda bir RGB şerit var ama kameradan kaynaklı sanırım geçişleri belli olmuyor. Kameraya bütçem olmayacağı için en azından şimdilik arka planı halletmek istedim.

Geri
Yukarı