YouTube için cashback veren uygulama önerisi

• Konuyu başlatan Tufur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 664

Tufur

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
YouTube Premium için cashback var mı? Nays'tan ödedim, cashback gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube Premium için cashback var mı? Nays'tan ödedim, cashback gelmedi.
Hiç uğraşmaya gerek yok. Sipay hesabı oluşturuyorsun. En fazla 5 dakika sürer. Karttan geçtiği anda Cashback iaden hesabına %60 oranında yatıyor. Tek kötü yanı Cashback IBAN'a aktarılmıyor. Yine harcama yapıyorsun. Yaklaşık 1 yıldır Sipay kullanıyorum. 3-4 Aylık atıyorum. O döngüsünü sağlıyor.

Hiç uğraşmaya gerek yok. Sipay hesabı oluşturuyorsun. En fazla 5 dakika sürer. Karttan geçtiği anda Cashback iaden hesabına %60 oranında yatıyor. Tek kötü yanı Cashback IBAN'a aktarılmıyor. Yine harcama yapıyorsun. Yaklaşık 1 yıldır Sipay kullanıyorum. 3-4 Aylık atıyorum. O döngüsünü sağlıyor.
Hozam sipayla ilgili şikayetvarda çok başlık var. habersiz para cekildiğine dair. Güvenilir mi? Hangi şirketin bu sistem.

Hozam sipayla ilgili şikayetvarda çok başlık var. habersiz para cekildiğine dair. Güvenilir mi? Hangi şirketin bu sistem.
Ben ortalama geçen seneden beridir kullanıyorum. Geçen sene yıllık para atmıştım. Spofity+Youtube için hiçbir problem yaşamadım. TCMB tarafından denetlenen bir şirket. Sende aylık aylık para atarsın için rahat olur.

Geri
Yukarı