YouTube için montaj program önerisi

Kesinlikle Premiere Pro diğer programlar yanında halt etmiş kanka öyle deyim :D
KS ücretsiz demiş
Crack diye bir şey icat edildi kanka :D
İyiliğin gücü adına crackli premiere pro dağıtan kimse yok :D bunu hepimiz biliyoruz. İllaki getirdiği kadar götürdüğü olacaktır.
KS ücretsiz demiş

İyiliğin gücü adına crackli premiere pro dağıtan kimse yok :D bunu hepimiz biliyoruz. İllaki getirdiği kadar götürdüğü olacaktır.
Eveeet şimdi Windows Defender'ı kapatıp bu uygulamaya çift tıklıyoruzzz. Çünkü Windows Defender yanılıp bunu virüs zannediyor. Zavallı (!) Windows Defender.

Ks ücretsiz demiş.

İyiliğin gücü adına crackli Premiere Pro dağıtan kimse yok :D bunu hepimiz biliyoruz. İllaki getirdiği kadar götürdüğü olacaktır.

Eveeet şimdi Windows Defender'ı kapatıp bu uygulamaya çift tıklıyoruzzz. Çünkü Windows Defender yanılıp bunu virüs zannediyor. Zavallı Windows Defender (!)

Kıyamam Windows defendera. Yazık be. Bu uygulama bana truva hediye ediyormuş. Oley be çok severim atları.

Bu saatten sonra video edit programı öğrenecekseniz Davinci Resolve öneririm. Kullanması da kolay. Programın ücretsiz olması profesyonel olmayan kullanıcılar için neredeyse hiçbir şey değiştirmiyor.

Premiere Pro ücretsiz değil ama :D.
Bir önceki mesajınızda ücretli olan Camtasia'yı crack'li kullanmasını önermişsiniz. Bir sonraki mesajınızda da bunu demişsiniz o_O

Bu saatten sonra video edit programı öğrenecekseniz DaVinci Resolve öneririm. Kullanması da kolay. Programın ücretsiz olması profesyonel olmayan kullanıcılar için neredeyse hiçbir şey değiştirmiyor.

Bir önceki mesajınızda ücretli olan Camtasia'yı Crack'li kullanmasını önermişsiniz. Bir sonraki mesajınızda da bunu demişsiniz o_o.

Sonraki mesajımda da crack istiyor mu ücretsiz mi hatırlamıyorum dedim. Sene 2016 da kullandım ben en son. Gazeteci misali aradan kelimeler seçmeyelim.

Sonraki mesajımda da crack istiyor mu ücretsiz mi hatırlamıyorum dedim. Sene 2016 da kullandım ben en son. Gazeteci misali aradan kelimeler seçmeyelim.
Onu görmedim. Neyse, camtasia da iyi programdır, ama bence vakti geçti artık. Bir ara windows movie maker vardı, onun yerine geçmiş gibi oldu benim gözümde. Davinci'yi size de öneririm ihtiyacınız olursa, çok güçlü bir program.

Onu görmedim. Neyse, Camtasia da iyi programdır, ama bence vakti geçti artık. Bir ara Windows movie maker vardı, onun yerine geçmiş gibi oldu benim gözümde. DaVinci'yi size de öneririm ihtiyacınız olursa, çok güçlü bir program.

Windows movie maker candır can. Ama bitti işte. 2016 senesinde Camtasia 8 çok güzeldi. Çok iş görüyordu. DaVinci yoktu sanırım o dönemler varsa da ben hiç denk gelmedim.

Windows movie maker candır can. Ama bitti işte. 2016 senesinde Camtasia 8 çok güzeldi. Çok iş görüyordu. DaVinci yoktu sanırım o dönemler varsa da ben hiç denk gelmedim.
Şimdi baktım da davinci 2004'te çıkmış, ama bu kadar iyi değildi sanırım. Ben adını son birkaç senedir çok duymaya başladım. Söylenen kadar varmış gerçekten.

Geri
Yukarı