Youtube için montaj programı önerisi

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Ben daha önce çok araştırdım arkadaşlar Camtasia, Adobe Premiere Pro CC gibi programlar önerdiler Youtuba yeni başlayacağım yani hiç videom yok hangi programlarla başlamalıyım? Camtasia, Adobe Premiere Pro CC gibi programlar çok pahalılar henüz bir gelirim olmadığı için bunlara o kadar para veremem öneriniz nedir. Biliyorum Technopat'ta korsanlar uygun değildir ama bu farklı bir durum fiyatları uygun bile olsa alırım ama baya pahalı sizde biliyorsunuz. Onun için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konuyu takipteyim bilgili arkadaşların fikir vermesi iyi olacaktır. Bende YouTube üzerinden oynadığım oyun ile ilgili canlı yayın gerekse video çekip montaj yapacağım. Open Broad Streaming programını kullanmayı düşünüyorum az çok bilgi sahibi oldum bu program hakkında, fakat bir video kapağı yapmak için veya ne bileyim montaj yapmak için ne gibi bir program kullanmak gerekir ?

Not: Adobe Photoshop vs. hiç bir program kullanmadım ve bilgim yok.

YouTube üzerinden eğitimler mevcut örneğin GRAFİK101 adlı kanalın teması tamamen ücretsiz programlar ile neler yapılabilir üzerine, ziyaret edebilirsiniz.

Da Vinci resolve adlı programın ücretsiz sürümü işini görecektir. Öğrenmek için de bunun gibi serileri YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Oynatma listesinde ki şu videoyla basit edit işlerini halledebilirsin. İş birazda senin programı karıştırıp bı şeyler öğrenmene kalıyor. Gimp ile de küçük resimleri vs. yapabilirsin kısaca sana attığım videoda ki kanala biraz göz gezdir faydası olacaktır.

Da Vinci resolve adlı programın ücretsiz sürümü işini görecektir. Öğrenmek için de bunun gibi serileri YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Oynatma listesinde ki şu videoyla basit edit işlerini halledebilirsin. İş birazda senin programı karıştırıp bı şeyler öğrenmene kalıyor. Gimp ile de küçük resimleri vs. yapabilirsin kısaca sana attığım videoda ki kanala biraz göz gezdir faydası olacaktır.
Camtasia nasıl olur sizce basit kolay montaj programı diye adlandırılıyor.Yasaktır belkide ama 30 günlük deneme sürümü indirip kullanılabilir mi ?

Camtasia nasıl olur sizce basit kolay montaj programı diye adlandırılıyor.Yasaktır belkide ama 30 günlük deneme sürümü indirip kullanılabilir mi ?
Yani neden olmasın bu tarz programlarda benzerlikler olabildiği için en azından alıştırma olur. Belki de beğenir lisansı alırsın ilerde. Ben kullanmadığım için bilemiycem kolaylığını ama en azından tanıtım videolarını ya da makalelerini bulmak mümkün biraz araştırmak lazım sadece.

Tamam her şey için teşekkürler bu arada enes batur eğitim seti aldım adam 450 tl ver diyor 300 ona ver 12 milyar kameraya ver saçma geldi biraz ama genel olarak bilgilendirdi.

Benim de kullandığım ve çok beğendiğim bir program tavsiye edeceğim(montaj için). Benim şahsi fikrim piyasada belki de ücretsiz kategorisinde yer alan en iyi kurgu programları arasında... Ücretsiz versiyonunda bazı özellikleri kapalı ama ihtiyacını fazlasıyla karşılayacağına eminim. Eğer işi büyütürsen lisansını almanı tavsiye ederim.

Programın adı: HitFilm Express

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı