YouTube için video düzenleyici önerisi

Mogwaii

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. YouTube için eğlenceli oyun videoları çekeceğim. İyi bir şekilde editlemek (alt yazı, ses efekt, glitch efekt vs...) İçin anlaşılabilir bir program arıyorum. Hepsinin yanı sıra çıktı alırken de 1080p 60FPS ayarlanabilir olmasını istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. YouTube için eğlenceli oyun videoları çekeceğim. İyi bir şekilde editlemek (alt yazı, ses efekt, glitch efekt vs...) İçin anlaşılabilir bir program arıyorum. Hepsinin yanı sıra çıktı alırken de 1080p 60FPS ayarlanabilir olmasını istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Kurgusal ilerleyeceksen Adobe Premiere Pro , efekt ağrlıklı istersen Adobe After Effects ikisini de barındıran Sony Vegas Pro 15-18

Premiere pro’nun alakasız fiyatlandırmasını düşünürsen, başlangıç için Davinci Resolve bir bakabilirsin yanılmıyorsam en son ücretsiz versiyonu bayağı dolgundu.

Kdenlive veya Davinci Resolve ücretli yazılıma veya korsana gerek yok. İkisi de işinizi fazlası ile görecektir.

CyberLink Power Director 365 kullaniyorum ben. Ucretsiz surumu var miydi hatirlamiyorum ama yillik 50 dolar gibi bi fiyata aboneyim. Muadillerine gore ucuz sayilabilir. Ayrica sayisiz eklenti ve telifsiz muzik kutuphanesi de var.

Adobe Premier Pro'yu bedava indirmek oldukça basit eğer indirirsen eğitimi için bu videoyu izleyebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı