YouTube izlediğim videolar izlendi olarak görünmüyor

Abona oldugum sayfadaki tum videolari izlemek istiyorum. Ama karisiyor maalesef.

7 yil ama cozum yok =) Evet gizli modda cunku aradigim şey daha farkli.

1613888891580.png

İşaretlediğim yerlerdeki gibi gözükmüyor mu sizde? Ona göre yardımcı olayım.

Bende de gözükmüyordu geçmişi açtım çözüldü, açıp deneyin bi. Tarayıcıdan silerseniz ne olur bilmiyorum hiç denemedim.
Tarayicim otomatik silme ayarli bazi seylerde. Siz bu sekilde, tum izlediklerinizi goruyorsunuz. Bir kez tikladiginiz hersey orada kaliyor olmali. Benim istedigim, istedigim seye izledim diye tik atmak gibi birsey. Ve o video bir daha erkana gelirse anlasilsin diye. Siz bu sekilde, videoyu normal ekrandan acinca goruyor musunuz?

Ve gereksiz izleme kaydinizi arada siliyor musunuz?
Bahsettiğiniz kısmı açtım. Denemek için bir videodan bir kısım izledim. Sonra kapattım. Geçmiş kısmına baktım. İzlediğim yere kadar kırmızı çizgi vardı.
Ancak oradan tıklayınca, hem kaldığı yerden devam etmedi. Hem de bir kaç saniye daha izleyince, tamamen hepsi izlenmiş gibi kırmızı çizgi oldu.

Tarayicim otomatik silme ayarli bazi seylerde. Siz bu sekilde, tum izlediklerinizi goruyorsunuz. Bir kez tikladiginiz her şey orada kalıyor olmali. Benim istedigim, istedigim seye izledim diye tik atmak gibi bir şey. Ve o video bir daha erkana gelirse anlasilsin diye. Siz bu sekilde, videoyu normal ekrandan açınca goruyor musunuz?

Ve gereksiz izleme kaydinizi arada siliyor musunuz?
Bahsettiğiniz kısmı açtım. Denemek için bir videodan bir kısım izledim. Sonra kapattım. Geçmiş kısmına baktım. İzlediğim yere kadar kırmızı çizgi vardı.
Ancak oradan tıklayınca, hem kaldığı yerden devam etmedi. Hem de birkaç saniye daha izleyince, tamamen hepsi izlenmiş gibi kırmızı çizgi oldu.

O şekilde gözükme şansı yok galiba, ve bazı videolarda saçma şeyler ortaya çıkıyor o doğru, kaldığın yerden devam etme özelliği de pek iyi denemez. Ama istediğiniz şey bildiğim kadarıyla yok youtube'da.

O şekilde gözükme şansı yok galiba, ve bazı videolarda saçma şeyler ortaya çıkıyor o doğru, kaldığın yerden devam etme özelliği de pek iyi denemez. Ama istediğiniz şey bildiğim kadarıyla yok youtube'da.
Tesekkur ederim yardimci olmaya calistiginiz icin. Ben de sonuca ulasamadim.
Dediginiz yontemle idare etmeye calisacaktim ama siz de dogrulamissiniz, o da duzgun calismiyor Youtube'da.

Tesekkur ederim yardimci olmaya calistiginiz icin. Ben de sonuca ulasamadim.
Dediginiz yontemle idare etmeye calisacaktim ama siz de dogrulamissiniz, o da duzgun calismiyor Youtube'da.
Rica ederim, youtube'un eksikleri işte. Umarım yakında getirirler böyle bir özellik, kullanışlı olur baya.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı