YouTube izleme geçmişimde izlemediğim videolar var

batuhangnsn

Picopat
Hayırlı geceler herkese. Sabah fark ettim YouTube geçmişte benim izlemediğim abuk subuk şeyler izlenmiş. Bütün gün izlendi hala da devam ediyor. Bütün şifreleri vs. Değiştirdim tüm cihazlarda oturumu kapadım ama devam ediyor. Sebebi nedir yaşayan oldu mu acaba?

IMG_20230423_234223.jpg

malwarebytes ile virüs tarat google'a 2 faktörlü doğrulama koy

Cihazını zombi yapmışlar o videoların linki virüs yazılımlarıyla dolu ve o videoyu yükleyenler senin gibi virüse yakalanmış kişiler

Hayırlı geceler herkese. Sabah fark ettim YouTube geçmişte benim izlemediğim abuk subuk şeyler izlenmiş. Bütün gün izlendi hala da devam ediyor. Bütün şifreleri vs. değiştirdim tüm cihazlarda oturumu kapadım ama devam ediyor. Sebebi nedir yaşayan oldu mu acaba?

Eki Görüntüle 1752471

Hesap gitmiş hocam bu kadar basit şifrenizi değiştirmek ile başlayın.

Ben bu sorunu değil ama benzer bir sorunu yaşadım. Ben, benim geçmişimde dahi olmayan videoları beğenmiş görünüyordum. Bende birçok yol denedim ama olmadı. Google hesap ayarlarındaki site ve uygulama izinlerinin ve verilerinin gerekli olmayan hatta gerekli olup çok kullanmadığım bütün her şeyi temizledim sonra düzeldi.

Sizde bir deneyin isterseniz.

Herhangi bir abone like görüntülenme botu Free bastıysanız ondan kaynaknalabilir. Eğer bu durum varsa maalesef hesap istesenizde istemesenizde patlamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı