İncehesap ve Teknobiyotik hijyen sebebiyle kulaklık iadesi almıyor

THH'ye başvur tekrar denk geldim konunuza. :D

Hijyen ürünlerinde iade olmuyor diye biliyorum THH İncehesap iadesini kabul etmeyebilir, ama Teknobiyotik iadesi %90 kabul olur çünkü satıcı bozuk olan ürünün iadesini, tamirini, muadili ile değişimininden birini yapmak zorunda. Sen gene de 2 kulaklık için 2 tane THH kaydı oluştur ayrı ayrı babanın hesabından, birlikte aldığını belirt. İstersen şikayetvar kısmına Teknobiyotik için bir şikayet oluştur, iade edebilirler.

THH'ye başvur tekrar denk geldim konunuza. :D

Hijyen ürünlerinde iade olmuyor diye biliyorum THH İncehesap iadesini kabul etmeyebilir, ama Teknobiyotik iadesi %90 kabul olur çünkü satıcı bozuk olan ürünün iadesini, tamirini, muadili ile değişimininden birini yapmak zorunda. Sen gene de 2 kulaklık için 2 tane THH kaydı oluştur ayrı ayrı babanın hesabından, birlikte aldığını belirt. İstersen Şikayetvar kısmına Teknobiyotik için bir şikayet oluştur, iade edebilirler.

Teşekkürler hocam. İncehesap niye etmiyor ki oda bozuk mikrofonu. Bence kargodan olabilirde bana bozuk geldi ikisi de yurtiçiydi.

Teşekkürler hocam. İncehesap niye etmiyor ki oda bozuk mikrofonu. Bence kargodan olabilirde bana bozuk geldi ikisi de yurtiçiydi.

Hocam ikisinin de mikrofonunun bozuk olduğunu iade ederken belirttin mi? Belirtmediysen kabul etmemiş olabilirler, dediğim gibi belitmediysen kendilerini ara konuş durumu belir, eğer belirtiysen THH ye başvur ikisi için de.

Hocam ikisinin de mikrofonunun bozuk olduğunu iade ederken belirttin mi? Belirtmediysen kabul etmemiş olabilirler, dediğim gibi belitmediysen kendilerini ara konuş durumu belir, eğer belirtiysen THH'ye başvur ikisi için de.

Yani hocam iade sebebinde yazdım mikrofonun cızırtılı olduğunu ve iade kodu verdiler yoksa niye versinler? Teknoyotik zaten cevap vermiyor telefonla.

Hocam ikisinin de mikrofonunun bozuk olduğunu iade ederken belirttin mi? Belirtmediysen kabul etmemiş olabilirler, dediğim gibi belitmediysen kendilerini ara konuş durumu belir, eğer belirtiysen THH'ye başvur ikisi için de.

Hocam kargo geldide böyle bir şey yazmışlar sağlam yazıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_9663.jpeg
    IMG_9663.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Geri
Yukarı