YouTube izleme geçmişinde uygunsuz videolar var

Grandfather

Decipat
Yer
Beylikdüzü/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Baterist
Arkadaşlar öncelikle selam. YouTube izleme geçmişimde uygunsuz cinsel içerikli videolar var. Bunları izlemedim ama. Başka bir cihazda başka bir hesapta da bunlar var. Kendi cihazımda bağlı hesapların hepsini kaldırdım, iki adımlı doğrulama yaptım hala aynı. Neden böyle ve bunu gidermenin bir sebebi var mı? Teşekkürler.

Hesabınıza erişilmiş olabilir. Bende de olmuştu şifreyi falan değiştirmiştim sonra böyle bir şey yaşamadım. Sen de değiştirsen iyi olur.

Arkadaşlar öncelikle selam. YouTube izleme geçmişimde uygunsuz cinsel içerikli videolar var. Bunları izlemedim ama. Başka bir cihazda başka bir hesapta da bunlar var. Kendi cihazımda bağlı hesapların hepsini kaldırdım, iki adımlı doğrulama yaptım hala aynı. Neden böyle ve bunu gidermenin bir sebebi var mı? Teşekkürler.

Cihazınızı ya da hesabınızı sizden başka biri kullanıyor olabilir mi? Mesela gizlice.

Kullandığın cihazda virüsten dolayı olabilir ama emin değilim.
2 cihazda da virüs olur mu ki? Yani biraz şans.
Hesabınıza erişilmiş olabilir. Bende de olmuştu şifreyi falan değiştirmiştim sonra böyle bir şey yaşamadım. Sen de değiştirsen iyi olur.
2 cihaza da erişmeleri biraz şans değil mi?
Cihazınızı ya da hesabınızı sizden başka biri kullanıyor olabilir mi? Mesela gizlice.
Görünürde yok.
Aynısını yıllar önce yaşadım. Hesabın şifresini değiş, ekstra koruma yöntemi ekle. Gizlice bir başkası kullanıyor da olabilir.
Çalınmış falan mı oluyor?

2 cihazda da virüs olur mu ki? Yani biraz şans.

2 cihaza da erişmeleri biraz şans değil mi?

Görünürde yok.

Çalınmış falan mı oluyor?
Hocam, ya birisi gizlice kullanıyor o zaman ya da iki hesapta tek bir şey yüzünden çalındı ya da uzaktan erişiliyor. Aynısı akrabalarımın hesabına da olmuştu çok ilginç başlıklı videolar vardı.

Çok yüksek ihtimalle bir şekilde uzaktan erişiliyor. Halen daha bu durumun fixlenememiş olması çok ilginç. Direkt hesaba erişim olsaydı tüm bilgiler değiştirilir ve reklam içerikli yayınlar açılır ve videolar paylaşılırdı diye düşünüyorum. Daha önceden tıklanılmış bir link, verilmiş bir izin vs. neden oluyor olabilir. Her yerden çıkış yapılıp tarayıcı sıfırlanabilir.

Geri
Yukarı