YouTube izlemek için hafif bir uygulama var mı?

YakuzaMishima

Picopat
Daha fazla  
Samsung SM-T290 tabletim var ve sadece araştırma yapmak ve video izlemek için kullanıyorum. Ancak günümüz için bayağı güçsüz bir cihaz. Düşünün, maksimum 720p çözünürlüğü destekliyor. Gücünü etkin kullanabilmek için Android 13 Custom ROM yükledim ve cihaz bariz derecede kendine geldi. Yine de YouTube'da video izlerken ara sıra kasılmalar oluyor. Aklıma buna çözüm olabilecek bir yol geldi. Bazı uygulamaların Lite olarak adlandırılan hafif sürümleri var. Biliyorum resmi bir YouTube Lite uygulaması mevcut değil ancak bu tarz işimi görebilecek hafif/sistemi yormayan bir yöntem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Newpipe deneyebilirsiniz, çok uzun süre YouTube Premium satın almadan önce kullanmıştım. Open Source bir uygulama normal YouTube uygulamasından çok daha verimli çalışıyor. Bunu beğenmezseniz eğer libretube uygulamasına bakabilirsiniz, bu da open Source bir uygulama.

Brave mobil kullanın. YouTube mobil sitede izlediğinizde reklamları görmezsiniz ve arka planda ekran kapalıyken çalışma modunu açtığınızda müzik haber vb. dinleyebilirsiniz.

Via Browser, güvenlik hakkında bir fikrim yok ama çok hafif bir tarayıcı.

Geri
Yukarı