YouTube izlenme alakasız bir şekilde aniden düştü

Anlayamadım biraz karışık bir cümlemi oldu.

Sizce yeni hesap açıp aynı videoları yüklemeli miyim?

Hocam basitçe anlatayım YouTube'da yeni başladıysanız Shorts videoları sürekli inişli çıkışlı olur bir zaman sonra istikrarlı şekilde devam ederseniz videolarınız önerilir ve bir Shorts ile büyüyen kanalda normal videolar Shorts izleyicileri kanallara girip bakmadiklari için izlenmezler genelde.

Hocam basitçe anlatayım YouTube'da yeni başladıysanız Shorts videoları sürekli inişli çıkışlı olur bir zaman sonra istikrarlı şekilde devam ederseniz videolarınız önerilir ve bir Shorts ile büyüyen kanalda normal videolar Shorts izleyicileri kanallara girip bakmadiklari için izlenmezler genelde.

Şimdi anladım, teşekkürler. Yeniden başlarsam bu iyi olur mu? Ciddi bir birikim yok zaten. Sadece tekrardan aynı videoları yükleyeceğim. Bir yükseldim bir düştüm daha da yükselmedi. 5 izlenme geçmiyor :D

Şimdi anladım, teşekkürler. Yeniden başlarsam bu iyi olur mu? Ciddi bir birikim yok zaten. Sadece tekrardan aynı videoları yükleyeceğim.

Devam etmenizi öneririm Shorts videoları bazen günler sonra deli gibi öneriliyor 15 gün de 5 bin izlenmeye anca gelen bir video belki 5 gün sonra 500 bin izlenmeyi görebilir.

Devam etmenizi öneririm Shorts videoları bazen günler sonra deli gibi öneriliyor 15 gün de 5 bin izlenmeye anca gelen bir video belki 5 gün sonra 500 bin izlenmeyi görebilir.

İnşallah olur. Devam edeyim o zaman. Emek var, sonuç yok.

1693253166255.png

Şimdi anladım, teşekkürler. Yeniden başlarsam bu iyi olur mu? Ciddi bir birikim yok zaten. Sadece tekrardan aynı videoları yükleyeceğim. Bir yükseldim bir düştüm daha da yükselmedi. 5 izlenme geçmiyor :D
Çok geç oldu ama devam et video atmaya günlük 60 izlenme aliyorken 10klara cikti (gunluk) su anda 2k (gene dustu) isin sirri devam etmek.

Analyticlerimide koyiyim

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240114_092550_YT Studio.jpg
    Screenshot_20240114_092550_YT Studio.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 71

Geri
Yukarı