YouTube izlenme artmıyor

OVERLOKÇU

Hectopat
Bir arkadaşım YouTube videosu çekiyor ve izlenme oranı hep 85 neden veya çözümü nedir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir arkadaşım YouTube videosu çekiyor ve izlenme oranı hep 85 neden veya çözümü nedir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Maşallah arkadaşın Unlost gibi.

İzlenmiyordur hocam.

Ha spam yapıyoruz ama olmuyor derseniz YouTube o bugı çözeli çok oldu. Eskisi gibi izlenme spamı atamıyorsunuz.

Bir hesap max 75 kere izleyebiliyor. Kendi sürekli izleyip size yolluyor muhtemelen başka izleyen yok.

Çektiği videonun çok daha nitelikli halini büyük yayıncılar vs. herkes çekti. 2021 yılında ek olarak bir şey göstermeden izleneceğini düşünmüyorum.

Tavsiyem oyundan çok teknoloji destek çekmeniz. Eğer yine olmazsa subpals sitesini öneririm.
Bu arada bu benim 2. mesajım 😃

Hocam ben çekmiyorum arkadaşım çekiyor bana kalsa adam akıllı mikrofon alana kadar video çekmek söyledim ama boş ver dedi

Tavsiyem oyundan çok teknoloji destek çekmeniz. Eğer yine olmazsa subpals sitesini öneririm.
Bu arada bu benim 2. mesajım 😃

Arkadaşıma tavsiyenizi söyleyeceğim oyun videosu çekecek harhalde
Arkadaşım WeBooster kullanıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı