YouTube izlenme süresi arttırma taktiği çalışır mı?

Abone olurum👍

Ve 501.abone

Sağ ol hocam teşekkürler

YouTube'un yan hesapları aygılamayacağını mı düşünüyorsunuz hocam :D. Bunu yapmak yerine kanalınızı paylaşın ve kaliteli içerik üretmek için uğraşın bence. Ayrıca para kazanma açılınca da o kadar aman aman para gelmiyor. Harçlık düzeyinde geliyor.

Bir öğrenci olarak 3-5 kuruş bile faydalı olacaktır ki az para geleceğini sanmıyorum. Mesela yakın zamanda paylaştığım bir video 100k izlendi. Bir de İngilizce video, global yani. Az para mı getirir yine böyle izlense bir videom, para kazanma açılınca?

Ben, kaç aydır kendimce uğraşıyorum, kanal tam şu an 500 abone ve 1.000 izlenme saatine sahip. Ancak paylaştığım videolar genellikle kısa, yani dolduramıyorum 3.000 saat izlenme süresini. Ben de düşündüm, acaba 10 saatlik bir video paylaşsam, sonra gece yatmadan önce 100 civarı Opera'yı aynı anda açsam, hepsinden de o 10 saatlik videoyu açsam, sabaha kadar oynasa video ve bunu 2 gece yapsam 2.000 izlenme saati yapıyor. Tabii 100 farklı hesapta lazım bunun için büyük ihtimalle.
Bunu yapsam çalışır mı? Hadi çalıştı diyelim, ben YouTube'a para kazanmamı aç dediğimde, galiba bir inceleme yapıyorlar, o incelemeden geçebilir miyim?

Bunu ben yapacağım yakında kendi bilgisayarını zarar verme 1 2 aylık bir VDS server al öyle yap hem 7/24 hem de elektrik parası filan vermiyorsun.

Sağ ol hocam teşekkürler.

Bir öğrenci olarak 3-5 kuruş bile faydalı olacaktır ki az para geleceğini sanmıyorum. Mesela yakın zamanda paylaştığım bir video 100k izlendi. Bir de İngilizce video, global yani. Az para mı getirir yine böyle izlense bir videom, para kazanma açılınca?

Biraz yabancı içerik izle neler popüler diye bir gez ve sürekli video atma arka arkaya 2 günde 1 ya da 3 günde 1 at ilk önce YouTube onu bir öne çıkartıyor sonra o attığın videoyu öneri çıkartıyor arka arkaya video atarsan hepsini birden öne çıkarmaya çalışıyor o yüzden izlenmiyorsun.

Son düzenleme:
Bunu ben yapacağım yakında kendi bilgisayarını zarar verme 1 2 aylık bir VDS server al öyle yap hem 7/24 hem de elektrik parası filan vermiyorsun.

Biraz yabancı içerik izle neler popüler diye bir gez ve sürekli video atma arka arkaya 2 günde 1 ya da 3 günde 1 at ilk önce YouTube onu bir öne çıkartıyor sonra o attığın videoyu öneri çıkartıyor arka arkaya video atarsan hepsini birden öne çıkarmaya çalışıyor o yüzden izlenmiyorsun.

VDS server olayını bilmiyorum ama dediklerini dikkate alacağım, teşekkürler.

Geri
Yukarı