YouTube izlenmelerim bir anda %90 düştü

h2k2n

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler 1 aydır YouTube'a oynadığım oyundan videolar paylaşıyorum izlenmelerim 700 - 1000 arası güzel ilerliyordu.
Son 5 gündür attığım videolar 20- 60 izlenme alıyor bu düşüş bir anda oldu sebebi nedir acaba?

İyi günler 1 aydır YouTube'a oynadığım oyundan videolar paylaşıyorum izlenmelerim 700 - 1000 arası güzel ilerliyordu.
Son 5 gündür attığım videolar 20- 60 izlenme alıyor bu düşüş bir anda oldu sebebi nedir acaba?
Youtube'da böyle bir şey var, hoşlarına gitmeyen bir şey olursa direkt kısıtlıyolar. Örneğin siyasi görüşlerine katılmazsan ya lgbtyi sevmezsen veya feministlere itaat etmezsen kanalını kısıtlıyorlar. O içerikte bir video var ise bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Hiç video atmayıp düzeninizi bozduğunuz oldu mu?

Hiç video atmayıp düzeninizi bozduğunuz oldu mu?
Kanala video atmaya başladığımdan beri hiç aksatmadım.
Youtube'da böyle bir şey var, hoşlarına gitmeyen bir şey olursa direkt kısıtlıyolar. Örneğin siyasi görüşlerine katılmazsan ya lgbtyi sevmezsen veya feministlere itaat etmezsen kanalını kısıtlıyorlar. O içerikte bir video var ise bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum
Oyun videosu dışında bir şey paylaşmadım.

Geri
Yukarı