YouTube izlenmesi nasıl arttırılabilir?

TogiBaba

Centipat
Daha fazla  
Youtube da attığım videonun daha çok kişiye ulaşabilmesi için ne yapmalıyım ?

Videolarımda ana fikrim kısa kısa olması kimseyi sıkmayacak , zamanını almayacak şekilde olmasına dikkat ediyorum ama kim benim videoma denk gelebilir ki ya da nasıl izleyebilir ki ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genel olarak aşağıdaki rehberdeki adımları takip ederseniz kanalınız dikkat çekici olacaktır.

Bende Youtube videoları çekiyordum bir ara. Sana şöyle söyleyeyim; Eğer kanal içeriğine uygun popüler konularda videolar çekersen çok izleniyor. Örneğin ben bir kitap kanalıydım ve ''Özet Nasıl Yazılır'' adında bir video çektim ve o video 15k izlenmişti. Zaten sen video atmaya devam ettikçe abonelerinde artıyor ve doğal olarak izlenmemelerinde artıcaktır. Youtube hayatında başarılar. :3

Tiktok tarzı viral videolar çok izleniyor. Eğitim gibi videolar malesef tutmuyor yada en azından benim kanal tutmadı. Haftalarca uğraşıp Linux videoları çektim 1 yılda 71 abone oldu. 😀

Hocam şöyle söyleyeyim ben şu anda 3 ay önce aldığım laptopun oyun videolarını paylaşıyorum. Deli gibi izlenme geliyor. 3-4 tane arkadaşım laptop alacaklar komple bir inceleme videosu çekip gaming videosunu paylaşmayı düşünüyorum.

İnsanların yararına olucak videolar çekersen izlenebilirsin. şu nasıl yapılır, şu nasıl indilir, şu nasıl düzeltilir gibisinden videolar çekersen izlenebilirsin. Ben denemiştim ve gerçekten çok izlenme almıştım.
Kesinlikle dediğiniz doğru eski kanalımda 300.000 İzlenme civarı almıştım çok etkili.

Geri
Yukarı