YouTube izlenmesi nasıl arttırılır?

Amacın bütün anlattıklarını dinletmek olursa olmaz. Biraz kısımlarını kesip paylaşabilirsin merak eden esas videoya girer.

Sağ olun teşekkürler dediklerinizi yapacağım. Bir tane sorum olacak. Shorts videoları bilgisayardan atılabiliyor mu? Yoksa sadece telefondan mı atılıyor?

Felsefe düz anlatımla iş yapmaz hocam. Çok ilgi çekici şekilde anlatmalısınız.

Aslında Shorts çekmek mantıklı. Örneğin diyalektiği 60 saniyede açıklayabilecek kadar basite indirgeyebilirseniz çok iyi izlenme sayılarına ulaşabilirsiniz. Ancak unutmayın. Shorts fonu ile İş Ortağı fonu farklıdır. Shorts'dan para kazanırken normal videolarınızdan kazanamayabilirsiniz.

Merhaba kendim bir felsefe kanalının sahibiyim. Ürettiğim içerik yaklaşık editi ve renderıyla 2 gün sürüyor. Ama karşılığında YouTube tarafından kayda değer bir izlenme seviyesine erişemiyorum. Açıklamalar kısmında detaylıca bilgi veriyorum kaynakçamı ve etiketlerimi. Ama ne yazık ki izlenmiyor. Sizce izlenmeleri nasıl daha fazla arttırabilirim reklam vermeden?
Türkiye'de felsefe kanalı olarak çok izlenmek zor. "Kı.çımda torpil patlattım" " B🍓k yedim" gibi videolar çekmen lazım.

Maalesef çok acı bir durum ama faydalı içerik üreten kişilerin tutunması çok zor oluyor... Kendi kanalım da bir eğitim kanalı ancak daha 4000 saat ve 1000 aboneyi bile tamamlayamıyorum...

Örnek olarak bir video atarsan daha iyi yardımcı olabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bana ait olan bir video.
Maalesef çok acı bir durum ama faydalı içerik üreten kişilerin tutunması çok zor oluyor... Kendi kanalım da bir eğitim kanalı ancak daha 4000 saat ve 1000 aboneyi bile tamamlayamıyorum...

Ne yazık ki haklısınız. Ve videoları yapmak işkence gibi oluyor. 48 saat sürüyor bir video. Araştırmak metni yazmak okumak ve editlemek. Amacım para kazanmak değildi ama bir süre sonra daha iyi video için daha iyi ekipmanlar lazım oluyor. Bilgisayarım eski bir bilgisayar. O yüzden editlemek çok zor.
Örnek olarak bir video atarsan daha iyi yardımcı olabilirim.

En başta bahsettiğim portal adlı kanal. Kendisinin yaptığı videolar çoğu kişi tarafından izleniyor. Bana da kendisi ilham kaynağı olmuştur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı