Çözüldü YouTube izlenmeyen videolar geçmişte görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

uguraba

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar merhaba. YouTube geçmişimde saçma saçma videolar izlemişim gibi gözüküyor. 2 aşamalı doğrulama aktif ve aktif olan cihazlar benim cihazlarım yabancı yok. Bazen Chrome kullanırken yazı yazarken aniden yazmayı bırakıyor (ekrana tıklanmış gibi) bazen de bir yerlere tıklarken yeni sekme açılıyor sanırım virüs bulaştı nasıl kurtulabilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm
Google hesabımın güvenliği tam ve asla hiçbir platformda bu hesabı kullanmıyordum sadece youtube ama neden böyle oldu bilmiyorum durup dururken şuanda bile başka videolar izlenmiş gözüküyor bir de videolar ya full izlenmiş ya da sadece başı izlenmiş olarak görünüyor ortası yok yani şifremi dğeiştirip tekrar kontrol edeceğim. teşekkürler haberdar ederim

Arkadaşlar touch VPN uygulama uzantısını sildim ve Chrome verilerinin tümünü temizleyip tekrar denedim şunda herhangi bir sorun yok umarım sorun tamamen düzelmiştir. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar uzantıları temizleyip Chrome gelişmiş ayarlarından verilerin tümünü temizleyip deneyebilirler. Teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhaba. YouTube geçmişimde saçma saçma videolar izlemişim gibi gözüküyor. 2 aşamalı doğrulama aktif ve aktif olan cihazlar benim cihazlarım yabancı yok. Bazen Chrome kullanırken yazı yazarken aniden yazmayı bırakıyor (ekrana tıklanmış gibi) bazen de bir yerlere tıklarken yeni sekme açılıyor sanırım virüs bulaştı nasıl kurtulabilirim?

Eki Görüntüle 1176390
Mouse'un üzerine getirip ön izlemesini izlemiş olabilirsiniz. Panik yapmayın. Mouse'u her hangi bir videonun üzerinde tutun biraz ön izlemesini izleyin sonra geçmişe bakın, oraya düştüğünü göreceksiniz.

Geri
Yukarı