Zararlı yazılım sonrası YouTube aramalarında izlenmeyen videolar var

p1ablo

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem Modeli EXCALIBUR G770
İşlemci Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz, 2592 Mhz, 6 Çekirdek
İşletim Sistemi Adı Microsoft Windows 11 Pro
Yüklü Fiziksel Bellek (RAM) 16,0 GB
GTX 1650
Merhaba. Yüklemiş olduğum dosyadan dolayı PC'ye virüs girdi. Fark edip hemen dosyaları sildim. Ama son günlerde anormal bir şekilde YouTube aramalarda hiç yazmadığım şeyler geçmişimde hiç izlemediğim şeyler var. Google cihazlarımda başka bir cihazda yok ama kendi bilgisayarımın üzerinde de Rus'ya yazıyor. Büyük ihtimalle bu adam Rus. Ben bunu nasıl çıkaracağım? Arkadaşlar bu arada ben bir de dosyayı yönetici yaptım D.

Son düzenleme:
Herkes bir şey demiş. Sakin olun ve önce başka bir cihazdan -telefon gibi- şifre değiştirin. Malwarebytes indirip tarayın. Daha sonra Kaspersky indirip tarayın. Her şeye format spamlamaktan vazgeçin. Ve yukarıdaki arkadaş başka bir bilgisayar bul derken USB'ye KVRT yüklemek için başka bir bilgisayar bulup oradan yükleyin demek istemiş.

Gerçekten haklısınız herkes format diyor ben sıfırlıcam ama dosyalar kalsa olmaz mı gene kalırmı adam PC de.

Şimdi Google'dan cihazları görebiliyosun ya orada benim bilgisayarım üstünde Rus'ya yazıyor.

Hocam TR şartlarında nasıl yeni PC bulabilirim. Bu Google şifrelerini değiştirerek falan olmaz mı?
"Yeni PC" diyen olmadı hocam zaten. Eğer bulabiliyorsanız eş dost akrabanın PC'sini kullanın. Yoksa virüsle yaşamaya devam edersiniz.

Hocam böyle bildiğiniz siteleri falan tarayan bir virüs programı var mı?

Bende GTA 5 mod menü arıyordum vallahi dikkatsizliğime geldi en fazla ne olur dedim indirdim.

Yemin ediyorum bu konu forumda büyümeseydi hiç alakam olmazdı, ama birçok kişi mağdur kalmış, onlara yardım amaçlı bunun çözümünü bulacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı