Çözüldü YouTube izlerken ekran kararıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
YouTube'da video izlerken ekran hep kapkaranlık. Yani ekran değil, videonun olduğu bölüm siyah. Mouse tekerleğiyle sürekli aşağı yukarı yapınca anlık olarak düzeliyor ama durunca yine başlıyor sorun.

Çözüm
GPU hızlandırması derken?
Gizli sekme dahil dediklerinizin hepsini konu açmadan önce denedim.
Benim tarayıcım Brave, ayarlara girip tercihler sekmesinden gelişmiş bölümüne girdiğim zaman GPU hızlandırması ile ilgili bir seçenek var. Sizde de böyle bir seçenek var mı? Bir kontrol eder misiniz?
Eklentilerinizi kontrol edin. Belki bir şey etkiliyordur. Örneğin Twitch'de Dard Reader eklentisi açıkken yayın simsiyah oluyor bende. Kapatınca düzeliyor.

Çerezleri silmeyi deneyebilirsiniz:
Url yanında bulunan kilite tıklarsanız çerezler ile ilgili bölümü göreceksinizdir. Oradan silip sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin.

Tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir, mümkünse ayarlardan önbelleği temizleyin bir de öyle deneyin.

Çerezleri silmeyi deneyebilirsiniz:
URL yanında bulunan kilite tıklarsanız çerezler ile ilgili bölümü göreceksinizdir. Oradan silip sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin.

Tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir, mümkünse ayarlardan önbelleği temizleyin bir de öyle deneyin.

Olmadı.

Tarayıcıyı güvenli modda çalıştırıp deneyin eğer olmazsa sıkıntının tarayıcıda olmadığını anlarız.
Düşük bir ihtimal de olsa GPU hızlandırması kullanıyorsanız etkiliyor olabilir. Kapatmayı deneyin.

Tarayıcıyı güvenli modda çalıştırıp deneyin eğer olmazsa sıkıntının tarayıcıda olmadığını anlarız.
Düşük bir ihtimal de olsa GPU hızlandırması kullanıyorsanız etkiliyor olabilir. Kapatmayı deneyin.

Benim tarayıcım Brave, ayarlara girip tercihler sekmesinden gelişmiş bölümüne girdiğim zaman GPU hızlandırması ile ilgili bir seçenek var. Sizde de böyle bir seçenek var mı? Bir kontrol eder misiniz?

Çözüm

Çok şükür.
Sabahtandır çıldırıyordum.
Edge denedim yine aynı, başka sitede video açtım yine aynı.
Sorun buymuş.
Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı