YouTube Kanal İsmi Önerisi

RolandGarros

Hectopat
Yer
Darıca
Daha fazla  
YouTube kanalı kuracağım ancak öyle büyük hedeflerim para kazanma hevesim felan şimdilik yok. Sürekli video yüklemeyi de düşünmüyorum. Eğlence, oyun amaçlı videolar çekeceğim, şu anlık çevremde beni tanıyan kişilere yönelik olacak. İsmim Salih, ismimi kullanarak üretebilir veya başka bir şey de olabilir. Size kalmış.

Kanalımın linkini daha sonra paylaşırım isteyen abone olabilir veya videolarımı izleyebilir.

Salih, böyle bir kanalın tutulmayacağını bilmen lazım bundan para kazanabileceğini sanmıyorum çünkü para kazanacağın şeyler reklamlar eğer izlenmessen reklamlardan para kazanma olasılığın azalıyor sen önce bu işe gerçekten girmeye hazırlan sonra ismi düşün bence eğer yok ben çocuklarımla attığım videolarımı izleyip güleyim diyorsan kendi adını soyadını yaz bence aç kanalı ilerde kendin izlersin ailenle falan güzel birşey olur hem kaydetme saklama olayın'da olsun youtube gibi bir yere yükleyerek sonsuz olmasa'da en azından bir 50 sene rahat kalır :)

Kendi isim ve soyisminle başla, eğer tutarsan değiştirirsin sonra, para kazanmak için yapacaksan hiç girişme, malum karlı çıkman biraz zaman alır.
Sen eğlenerek ve izleyenleri de eğlendirerek geliş, bir süre sonra paraya para demezsin zaten. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı