Youtube Kanal Resmi Değişmiyor

quadronit

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Başlıkta belirttim Youtube'da kanal resmi değişmiyor. Kanal fotoğrafını değiştir diye bir seçenek var basıyorum bir pencere geliyor Google +'da değiştir diye, basıyorum. Resmi seçip kırpıyorum Google +'da gözüküyor ama Youtube'da gözükmüyor. Şimdiden Teşekkürler.

Değiştirmiş olduğunuz resmi kabul ettiyse zaten olmuştur hemen gözükmüyor ama aradan biraz zaman geçtiğinde eski resim yerine yeni resim gözüküyor biraz beklersen sorunun çözülecektir :)

Yardım Edermisiniz Bendede Aynı Sorun Var Ama Telefondan Youtube Girdiğimde Yenisi Gözüküyor Ama Pcde Gözükmüyor 1 Gün Geçti Hala Gelmedi ?

arkadaşlar yardımcı olurmusunuz kanal resmini degistiriyorum ama gelmiyor google+ hesabından degilde direk google yazıyo yine beklesem gelirmi

Yardım Edermisiniz Bendede Aynı Sorun Var Ama Telefondan Youtube Girdiğimde Yenisi Gözüküyor Ama Pcde Gözükmüyor 1 Gün Geçti Hala Gelmedi ?
Aynen hocam. Ben de yaklaşık 4 gün önce değiştirdim fakat halen YouTube'da gözükmüyor. Google+ hesabıma giriş yaptığımda ise değişmiş olarak görünüyor. Yok mu bir çözümü olan? 3 yıl olmuş konu açılalı.

Geri
Yukarı