YouTube kanal tavsiyesi

Bütün abone olduğum kanalları yazıyorum tek tek, kötü bir izleyici olmadığımı düşünüyorum.

- Order
- Enis Kirazoğlu
- Türkçe Rap'e dahil her şey
- Adal
- Beyaz Kurt
- Batuhan Büyükakkan
- Can değer
- Neo&Toprak
- Burak Oyunda
- Ladiff
- 2XCIV
- At0m
- Porçay
- Combatry
- Siyah Zetsu
- Sadece Enes
- Saniye
- Onur Naci Öztürkler
- Khal
- Tasarımcı Dayı
- Karınca Faruk
- Filmler ve Filimler
- Barış Özcan
- The Cihan
- Evrim Ağacı
- Meriç Ünal ( Listenin içinde belgesel tarzı olanlar da var ama hepsi değil, maksat diğer arkadaşlara da öneri olsun. )

Barış Özcan'ı göremedim ayıp oldu.🤧
Listeyi youtube'ye bakmadan yazdım hocam bazı kanallar gelmemiş aklıma. Barış Özcanı yazmayı unutmuşum ve Evrim ağacını.
Evrim Ağacı, Barış Özcan, Yusuf Kayaalp.
Barış Özcan veya Evrim Ağacı önerebilirim.
Teşekkür ederim 3'ünüde takibe aldım. Daha doğrusu 2'si takipteydi Yusuf Kayaalp'i yeni takibe aldım.
Teşekkür ederim hocam ilk kez duydum, takip ettim.
Dft tarih ve harp tarihi.
Harp tarihi kanalını takip ettim hocam teşekkür ederim.

Abone olduklarım:

-Hugola
-Easter gamerstv.
-AT0m
-Enis kirazoglu.
-Sempatuco
-Filmler ve filimler.
-Oyunhabertv
-Robotistan
-Ders mizahı.
-Clear code.
-Emolingo
-Harun can.
-Kadir kasım.
-Macro room.
-Ferhatboy
-Kutsalzenci
-Konsol üssü.
-Epha
-Serhat taş.
-Arda mürseloğlu.
-Tonguç 9.sınıf
-Ryan mack.
-Unity dersleri.
-New Unity project.
-Bir zamanlar YouTube'da.
-Tamer
-Talha aynacı.
-Tolga uzun.
-Ali onur geven.
-Witnn ile Unity.
-Unity dersleri.
-Mustafa bayraktar.
-Milyoner Online.
-Rantabl
-Unreal Engine log.
-Game / Technology / design.
-Plazyedit
-Pars mazi.
-Video kod.
-Onur naci öztürkler.
-Yazılım sanat.

Bazıları garip gelebilir size :D

Oyun belgeseli olarak Enis Kirazoğlu çok iyi.
Enis'i uzun zamandır takip etmiyorum. Popüler olduktan sonra bıraktım(benimle alakalı, genelde bir şey popüler olunca kenara çekilmeye başlıyorum)
Bütün abone olduğum kanalları yazıyorum tek tek, kötü bir izleyici olmadığımı düşünüyorum.
( Listenin içinde belgesel tarzı olanlar da var ama hepsi değil, maksat diğer arkadaşlara da öneri olsun. )
Teşekkür ederim hocam öneriler için. İçerisinden 3 tane aldım ve özellikler ORDER kanalına bakayım derken başka yabancı güzel bir kanal keşfettim :D O çok daha hoşuma gitti.
Takip ettim hocam teşekkür ederim.

Enis'i uzun zamandır takip etmiyorum. Popüler olduktan sonra bıraktım(benimle alakalı, genelde bir şey popüler olunca kenara çekilmeye başlıyorum)

Teşekkür ederim hocam öneriler için. İçerisinden 3 tane aldım ve özellikler ORDER kanalına bakayım derken başka yabancı güzel bir kanal keşfettim :D O çok daha hoşuma gitti.

Takip ettim hocam teşekkür ederim.
Hocam Order kanalı da sağlam olduğunu düşündüğüm kanallardandır, ona da bakmanızı tavsiye ederim. Bu arada özel olmaz ise keşfettiğiniz kanalın ismi nedir?

Abone olduklarım:

Bazıları garip gelebilir size :D
4 tanesini takip ettim hocam teşekkür ederim.

Hocam Order kanalı da sağlam olduğunu düşündüğüm kanallardandır, ona da bakmanızı tavsiye ederim. Bu arada özel olmaz ise keşfettiğiniz kanalın ismi nedir?
Frame Order hocam kanal çok hoşuma gitti bende size tavsiye ederim bu kanalı sayenizde buldum :D

Geri
Yukarı