YouTube kanal ve içerik önerilerim

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Forum içerisinde bazı arkadaşların bazı konularda çok fazla bilgi eksikliği yaşadığını düşünüyorum. İsterdim ki YouTube kanalları dışına çıkıp bu tarz bilgilere güzel kitaplar aracılığı ile ulaşsınlar ama günümüz şartlarında en güzel öğrenme araçlarından biri YouTube oldu artık. Umarım faydam olur. Bu arada bazı çok bilinen kanallara yer vermemeye çalıştım.

Felsefe ve sanat tarihi: https://youtube.com/c/Dilozof

İngilizce içerikli felsefe:

Güncel bilgiler ve bilim:

Bilim:

Edebiyat:

Witcher evreni (Triss hakkındaki görüşlerine karşıyım):

Kültür:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de daha önce bir YouTube kanalı hakkında insanların fikirlerini öğrenmek için konu açmıştım fakat yaklaşık 1 aylık ceza yemiştim.

Ayrıca teşekkürler.

Ben de daha önce bir YouTube kanalı hakkında insanların fikirlerini öğrenmek için konu açmıştım fakat yaklaşık 1 aylık ceza yemiştim.

Ayrıca teşekkürler.
Forumda nedense bazı şeyler kabul edilirken bazıları edilmiyor. Dolar 12'yi geçer mi diye konu açtım 1K kadar görüntülenme aldı. 15'i geçer mi diye konu açıyorum reddediliyor. Daha önce seçim anketi paylaştım konu kabul edildi. Yeni anketi paylaşıyorum o da reddediliyor. Açıkçası moderatörlerin forum kurallarını bildiklerinden emin değilim. Bazıları biliyorsa bazıları bilmiyor. Buna düzenleme getirilmesi gerek.

Ek olarak kanallar için teşekkürler.

Yani dikkat ettiğim kadarı ile fikir serbestliği söz konusu ama bazı fikirler kabul edilmiyor sanırım veya o fikir ya da ideoloji hakkında bilgi sahibi olmadıklarından reddediyor olabilirler. Bilemedim.

Mesela bu arkadaş gibi, @MiningciAGA bilmediği bir ideoloji hakkında yorum yapıyor. Başkalarının görüşlerini reddederken aynı zamanda fikirlere/ideolojilere saygısızlık ediyor. Umarım bu kanallardan faydalanır veya oturup Feminizm hakkında daha güzel bilgilere ulaşır.
Reklam içerikli olduğu söylendi bana.
Reklam içerikli olabilecek çok şey var aslında. Ne bileyim başka bir şey vardır belki.

Geri
Yukarı