YouTube Kanalı için Tavsiye

Xiaomi nasıl hızlandırılır, Xiaominin hikayesi, 60 saniyede Xiaomi, Xiaomi'nin fiyatı düşücekmi ?
Neden xiaomi ? Xiaominin anlamı ne ? Xiaomi'nin yapımcısı kim ? Xiaomi vs huawei
gibi içerikler aklıma geldi şuanlık.

Teşekkürler hocam çekeceğim. :)

Tek bir şey üzerinden yürümek çok zor öyle yapcaksanda Enes batur gibi yapacaksın başlarda oyun videoları çekiyordu sonradan genelleşti.

Parayı bulursak neden olmasın. :D

Abone olup kanalına da like attım. Güzel video. Başarılar!

Teşekkür ederim hocam, sağolun. :)

Öncelikle, ses tonu olarak daha canlı olmanız ve "eee" kelimesini çok daha az kullanmanız gerektiğini düşünüyorum. Sürekli "eee" demek yerine -özellikle inceleme videolarında- söyleyeceklerinizi önceden hazırlayıp biraz çalışma yapabilirsiniz, ayrıca izleyicileri sıkmamak için az daha hızlı konuşmaya da gayret edin.

Öncelikle, ses tonu olarak daha canlı olmanız ve "eee" kelimesini çok daha az kullanmanız gerektiğini düşünüyorum. Sürekli "eee" demek yerine -özellikle inceleme videolarında- söyleyeceklerinizi önceden hazırlayıp biraz çalışma yapabilirsiniz. Oyun videolarında da canlı olmaya çalışın.
Barış Bra gibi olayım oyun videolarında. :D Şaka bi yana Pubg videolarında çok gergin ve heyecanlı oluyorum o yüzden çatışma esnasında konuşamıyorum. :) Tavsiyesinizi dikkate alacağım bir sonraki videomda. :)

En çok izlenen Xiaomi videom bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Faydalı bir video olmuş hocam başarılar dilerim!

Geri
Yukarı