YouTube kanalı için tavsiyeler

Yer
Adana
Arkadaşlar yarın FIFA 23 gelecek ve artık kararlıyım YouTube başlayacağım.
Kanalımda FIFA 23 maçları ve kariyer çekmeyi düşünüyorum, sizin önerileriniz var mı?
Kanala en az 5 video yükledikten sonra buraya tekrar konu açacağım videolarım nasıl diye.
Ayrıca Ps4 üzerinden çekeceğim

Eğer fut çekeceksen güzel oynaman gerek çünkü güzel oynayan YouTuber'lar bile Max 50k abone oluyor. Arden vb. gibi içeriklere yönelmelisin içine biraz da özgünlüğünü katarsan güzel işler çıkar.

Eğer fut çekeceksen güzel oynaman gerek çünkü güzel oynayan YouTuber'lar bile Max 50k abone oluyor. Arden vb. gibi içeriklere yönelmelisin içine biraz da özgünlüğünü katarsan güzel işler çıkar.
Hocam fut çekmeyi düşünmüyorum çünkü çok iyi değilim rezil olurum
Aklımda 3 tane seri var bu serilerden hangileri güzel olur
- FİFA 23 dünya kupası serisi Arjantin
- Fifa 23 Liverpool Teknik direktör kariyeri
- Normal Fifa 23 maçları

Kameralı bir şekilde çeksen güzel olur.
Hocam kamera aklımda ama çok pahalı ya ps4 kamerası pc olsa alırımda değer mi sence ps4 için
He birde biraz utanırım tipimden dolayı söyle en az 2000 abone olana kadar yüzümü göstermesem iyi olur

Son düzenleme:
Arkadaşlar yarın FIFA 23 gelecek ve artık kararlıyım YouTube başlayacağım.
Kanalımda FIFA 23 maçları ve kariyer çekmeyi düşünüyorum, sizin önerileriniz var mı?
Kanala en az 5 video yükledikten sonra buraya tekrar konu açacağım videolarım nasıl diye.
Ayrıca Ps4 üzerinden çekeceğim
-Videoyu mutlaka editle 1-2 saatlik editsiz direkt video atsan izlenmeler düşer.
-Etiket kullan bunun için siteler var. YouTube TAG【#】Generator Keyword Tool【⚠️ FREE】
-Banner, açıklama, logo, thumbnail, abone ol logosuna özen göster bu kanalı daha profosyonel gösterir.
-Video kapak fotoğraflarına çok özen göster.
-En az 1080P video yükleyin.
-Yorumlarda izleyeciler ile etkileşimde bulunun bu kanala sabit izleyici kazandırmakta çok önemlidir.
-Bir discord sunucusu açın etkileşim için.

Logonuz vesaire yoksa yardımcı olabilirim. 2 Gün için boş sayılırım.

Geri
Yukarı