Youtube Kanalı İçin Tavsiyeler

videolarını erkenden yapıp planlamalı video atabilirsin youtube studioda öyle bir şey vardı hatırlıyorsam ve logo tasarım için birini bul (eğer kötüyse)
Erkenden atıyorum şu an zaten bayağı bir stok video var fakat günde belirli bir saat aralığında son detayları yazıp herkese açık yapıyorum plandan kastınız bu ise. Ek olarak logodan kastınız nedir?

Konuyu tam anlamıyla hortlattım evet ama bu konuya tesadüfi olarak gelmedim. Acaba forumda benden bahseden oldu mu hiç diye arama kısmına vites kutusu yazıp arattım. Sonuçlarda bu konuyla karşılaştım ve gerçekten de o "eleman" diye bahsedilen kişi bendeniz Vites Kutusu'ndan Alicem Doğan :) Özellikle Technopat Forum'da bahsedileceğimi hiç düşünmezdim.

Dostum bu arada umarım Youtube'da ilerleme kaydetmişsindir. Bana "eleman" diye seslenen arkadaşın dediği gibi aynı kamerayı ve aynı mikrofonu kullanıyorum. İkisinin de belli bir önemi var ancak asıl önemli olan şey kendini öne çıkarmaktır. Montaj, kurgu vs. kendini daha iyi ifade etmene yardımcı olur.

Geri
Yukarı