YouTube kanalı için ücretsiz program önerisi

bboku9200

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Sorumun başlığından göreceğiniz üzere ben bir YouTube kanalı kurmak istiyorum ve benim hayalim milyonlarca abone değil. Bu yüzden bedava olmak şartıyla hangi programları kullanabilirim? Resim düzenleme, video düzenleme ve bu bir oyun kanalı olacak kayıt için bedava hangi programları kullanabilirim? Bu arada OBS bedava fakat bilgisayarım OBS'de siyah ekran hatası veriyor, düzeltince de çok fazla donuyor bu yüzden OBS önermezseniz sevinirim. Eğer önerirseniz de çözümü ile önerirseniz çok sevinirim. Bu arada tecrübesi olanlar varsa öneriler verebilir, bu beni çok mutlu eder. Herkesin bayramı mübarek olsun. Şimdiden teşekkürler. (Bu arada yazmayı unuttum, video ve resim düzenleme programı basit olursa çok sevinirim.)

Windows'un yanında geliyordu ama 2017'de destek kesildi ondan dolayı dışarıdan bir yerden yüklenebilir ama nereden tam bilmiyorum.

Windows'un yanında geliyordu ama 2017'de destek kesildi ondan dolayı dışarıdan bir yerden yüklenebilir ama nereden tam bilmiyorum.

Teşekkürler hocam bir sitede buldum. Basit olması benim için çok iyi. Bu arada OBS dışında herhangi bir ekran kaydetme uygulaması öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı