Youtube kanalı nasıl büyütülür?

Madoka

Femtopat
Arkadaşlar, Bilgisayarım kötü oyun videosu çekemiyorum. Ne tür içerik üreteceğimi bilmiyorum. Bana yol gösterecek arkadaş arıyorum. Steam dan ekler misiniz? Mevlutcantoy steam ismim. Addmefast gibi siteleri kullansam işe yarar mı abone kasmak için? Addmefast neden abonelikleri geri çekiyor? Abonen fazla oldu mu youtube ön plana çıkarıyormuş? Ama bundan ziyade emek vererek abone kasmak istiyorum. Afgan rasulovu takip ediyordum artık o da canlı yayın açmıyor. Afgan abinin verdiği taktikler işe yaramadı çünkü kimsede kötü bilgisayar olup az sistem isteyen oyunlara bakmaz. Herkes de iyi bilgisayar var. Arkadaşlar lütfen yardım edin sizin yardımınıza ihtiyaçım var.

Arkadaşlar, bilgisayarım kötü oyun videosu çekemiyorum. Ne tür içerik üreteceğimi bilmiyorum. Bana yol gösterecek arkadaş arıyorum. Steamdan ekler misiniz? Mevlutcantoy Steam ismim. Addmefast gibi siteleri kullansam işe yarar mı abone kasmak için? Addmefast neden abonelikleri geri çekiyor? Abonen fazla oldu mu YouTube ön plana çıkarıyormuş? Ama bundan ziyade emek vererek abone kasmak istiyorum. Afgan rasulovu takip ediyordum artık o da canlı yayın açmıyor. Afgan abinin verdiği taktikler işe yaramadı çünkü kimsede kötü bilgisayar olup az sistem isteyen oyunlara bakmaz. Herkes de iyi bilgisayar var. Arkadaşlar sizin yardımınıza ihtiyacım var.

Addmefast çıkmıyor addmefast kullanıcıları çıkıyor GT gibi düşünün.

Etiketler kullanın yazım üslüpuna dikkat edin piyasayı yakalayın.

Son zamanlarda #Short videoları çoğu kişiyi çok ünlü yaptı. 1 ay içinde 1 milyon aboneye ulaşan görmüştüm. Minecraft videoları çekiyorlar ama 1 dakikadan kısa sürede. Megamanny ve steveee gibi kanallara göz atın derim. Hem bilgisayarınızın kaldıracağı bir oyun olur.

Arkadaşlar, Bilgisayarım kötü oyun videosu çekemiyorum. Ne tür içerik üreteceğimi bilmiyorum. Bana yol gösterecek arkadaş arıyorum. Steam dan ekler misiniz? Mevlutcantoy steam ismim. Addmefast gibi siteleri kullansam işe yarar mı abone kasmak için? Addmefast neden abonelikleri geri çekiyor? Abonen fazla oldu mu youtube ön plana çıkarıyormuş? Ama bundan ziyade emek vererek abone kasmak istiyorum. Afgan rasulovu takip ediyordum artık o da canlı yayın açmıyor. Afgan abinin verdiği taktikler işe yaramadı çünkü kimsede kötü bilgisayar olup az sistem isteyen oyunlara bakmaz. Herkes de iyi bilgisayar var. Arkadaşlar lütfen yardım edin sizin yardımınıza ihtiyaçım var.
Son zamanlarda patlayan shorts videolar olabilir.

Ne tür videolar çekeceğimi bilmiyorum. Bandicamı açıyorum oyun kasıyor. Dediklerini yaptım yine artmıyor. Steamdan ekleyip yardımcı olur musun?
Ram'inizi yükseltmek çözüm olabilir.
4 gb ise 8'e çıkarın (yeni ram almak gerekir sonra elinizdekilerle aynı özelliklere sahip olmalı falan)

Shorts videolardan anlamıyorum.
Örnek vereyim :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1 dakikadan daha kısa yapılıyor ve genellikle başlıktan anlaşılıyor konusu.
Doğan Topaloğlu videolarını araştırdıktan sonra az çok anlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı