YouTube kanalım büyümüyor

• Konuyu başlatan Glade
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 883
Kanalının durumu umurumda değil ama çöp-toxic davranışlarınla arkadaşın olsam ben bile abonelikten çıkardım. Git Shorts falan çek izlenirsin en azından.

Nasıl büyüyeceğine dair tüyor verebilirsin mesela. Vermiyceksen boş yapacaksan hiç yazma.

Sanki forumda ki herkesin 10 milyon aboneli kanalı varda tavsiye verecekler bu konuda. Benim 17.000 abonelik kanalım var ona rağmen konu ve soru çok saçma geldi. Kanalı ve içerikleri hakkında hiçbir bilgi vermiyor ondan sonra tavsiye istiyor.

Sanki forumda ki herkesin 10 milyon aboneli kanalı varda tavsiye verecekler bu konuda. Benim 17.000 abonelik kanalım var ona rağmen konu ve soru çok saçma geldi. Kanalı ve içerikleri hakkında hiçbir bilgi vermiyor ondan sonra tavsiye istiyor.

Bu beni ilgilendirmez dalgaya verecekseniz yazmayın. Arkadaş ciddi bir şey sormuş.

- Kanalda kapak resmi yok.
- Başlıklar hep İngilizce fakat içerik Türkçe.
- Videolar ilgi çekici değil. (Editler basit ve kapak fotoları da ilgi çekmiyor. Başlıklar da aynı şekilde.)
- 1 ayda toplam 5 video atmışsın ve hepsi de kısa. Herhangi biri oturup 5-10 dakikada hepsini editler.

Özetle, kanalın farklı ve özenli değil. Hedef kitleni nokta atışıyla belirleyip piyasaya değer katabilecek içerikler üretmen lazım ki millet abone olsun.

Onun dışında 5 tane video atıp kanal büyümüyor diye konu açman gerçekten komik. "Kanalımı nasıl büyütebilirim?" deseydin böyle dalga konusu olmayacaktın halbuki. Yüzlerce binlerce insana hitap etmeyi hedefleyen biri olarak bu tip basit şeylere daha çok dikkat etmen lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı