Youtube kanalım nasıl?

anifraxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, öncelikle Youtube'a video atmaya neden başladığımı kısa bir şekilde size açıklamak istiyorum. Normalde hep Multiplayer/Online oyunlar oynamayı tercih ederim ama ben her zaman hikayeli single oyunları çok sevmişimdir fakat oynamak yerine izlemeyi daha çok tercih ediyordum. Çünkü tek başıma oyun oynamayı fazla sevmiyorum o yüzden tercihim genelde Multiplayer/Online oyunlardan yana olurdu. Single hikayeli oyunları yayıncılardan/youtuberlardan izlerken hep canım oynamak isterdi fakat dediğim sebepten dolayı oynamayı pek tercih etmezdim. En sonunda bir karara vardım ve Youtube'a video atmaya karar verdim. Bu sayede Single hikayeli oyunları oynamak için bir bahanem oldu. Yani Youtube'a video atmaya başlamamın en önemli amacı ve sebebi budur. En azından şuan için herhangi bir gelir kaynağı olarak görmüyorum ve görmeyi de düşünmüyorum Youtube'u, daha çok hobi olarak yapıyorum yani. Yine de belli olmaz, ilerleyen süreçte belli bir kitlem oluşursa belki hayatımın kalıcı bir noktasına koyabilirim Youtube'u ve diğer yayın platformlarını.

Youtube'a başlama amacımı yukarıda anlattım, umarım fazla sıkmadan anlatabilmişimdir.

AniFraxe Youtube Kanalım

Kanalımda olabildiğince her tür oyunları oynamaya çalışıyorum. Örnek olarak; yeni çıkacak olan oyunların betasına katılım sağlayabildiğim takdirde inceleyip videosunu çekip paylaşıyorum.

Sonrasında söylediğim gibi çok merakım olan Single hikayeli oyunlara da başlamış bulunmaktayım.

Videolarımın hepsi editli ve renderlıdır. Yani direkt kayıt alıp atmıyorum. Olabildiğince kendimce profesyonel şekilde hazırlamaya çalışıyorum videolarımı. Hepsine çok çok fazla emek harcıyorum. Çünkü beni asıl eğlendiren şey oyunu oynayıp videosunu çekmektense o videoyu editlemektir, o video üstünde emek harcamaktır.

Şuana kadar oynadığım oyunlardan özet verecek olursam:

Kanalımda ilk olarak Titanfall 2 oyununun serisini çekip yükledim. Hikayesi bitti.

1691787525433.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İkinci olarak da The Evil Within oyununun serisini çekip yükledim. DLC'leri ile beraber hikayesi bitti. (2.oyununu da oynamayı planlıyorum.)
1691787628460.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son olarak da Ruined King: League of Legends Story oyununu oynuyorum.
1691787704786.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar son olarak şunu belirtmek istiyorum; birincil amacım kesinlikle reklam yapmak vs. değil. Sizlerin yorumları benim için önemli.

Videolarımda hiçbir şekilde küfür vs. kullanmıyorum.(Korku oyunları hariç) O videoların da başına uyarı koyuyorum; "BU VİDEODA KÜFÜRLER SANSÜRLENMEMİŞTİR" şeklinde.

Böyle yapmamda ki en büyük amacım; eğer bir gün bir kitlem oluşursa "toxic" bir kitle oluşmaması.

Her türlü yorumunuza, tavsiyelerinize ve eleştirilerinize açığım arkadaşlar. Youtube kanalımı beğenilerinize sunuyorum..

Yeni konular

Geri
Yukarı