YouTube kanalım haksız yere ihtar yedi

FAT1HIYY3

Decapat
Makaleler
2
YouTube kanalım haksız yere 2 kez ihtar yedi.
1.ihtarım CapCut'a template aktarmaydı verdiğim linkte virüs vb. yoktu. Sadece abone olarak erişiliyordu. Bundan dolayı ihtar yedim.
2.ihtarım ise WinRAR indirme videosuydu gerçek sitesinden indirdim crack vb. değil. Fakat ihtar yedim.
Wilhelm editi atmıştım o da silinmiş. Ne yapabilirim? 1 ihtar daha yersem kanalım kapacak. İhtarımın haksız olduğunu bildiriyorum reddediliyor. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende bir kanal sahibiyim ve telifli iş yapıyorum mecbur ben müzik üzerine neyse ihtarlara yapacak hiçbir şeyin yok red yiyorsan yine geri bildirim olarak YouTube telif oyunu gibi bir şey vardı onu tamamladıktan sonra 3 ay içerisinde ihtar almazsan onlar siliniyor. İhtarı aldığın an itibaren başlayıp 3 ay sonrasına 0 lanıyor daha dikkatli içerik atmalısın aynı sıkıntıdan kanaldan soğudum kala kaldım inan :/ üzgünüm yapacak bir şey yok

Hocam bende bir kanal sahibiyim ve telifli iş yapıyorum mecbur ben müzik üzerine neyse ihtarlara yapacak hiçbir şeyin yok red yiyorsan yine geri bildirim olarak YouTube telif oyunu gibi bir şey vardı onu tamamladıktan sonra 3 ay içerisinde ihtar almazsan onlar siliniyor. İhtarı aldığın an itibaren başlayıp 3 ay sonrasına 0 lanıyor daha dikkatli içerik atmalısın aynı sıkıntıdan kanaldan soğudum kala kaldım inan :/ üzgünüm yapacak bir şey yok.

İtiraz ettim hocam. Hemen kabul edildi. Wilhelm editi atmıştım v. George'ye laf atıyordu wilhelm :D nasıl bilmiyorum YouTube bunu t*ciz algılamış.

Geri
Yukarı