Youtube kanalım için tavsiye

Oynayalım_babaa

Centipat
Herkese merhaba arkadaşlar, malum virus nedeni ile birçok kişi evde bende onlardan biriyim.
Evde oturmak gerçekten tak etti ve YouTube kanalı açtık oğlum(4) ve ben(33).
İlk birkaç video, oyuncaklar üzerine.
Oldu sonra fikir değiştirip PC ve Android oyunlara döndük. Ben mobilya fabrikasında.
Makine operatörü olarak çalışıyordum zorunlu tatilden önce, ve daha önce video çekme.
Editleme ile ilgili hiçbir şey bilmiyordum. Yavaş yavaş geliştirmeye çalışıyorum kendimi.
Şimdi size video yüklendikten sonra yaptıklarımı anlatayım yanlış yaptığım veya eksik yaptığım.
İşlemleri öğrenmek isterim tecrübeli arkadaşlardan. Video yüklendikten.
Sonra keywordtooldan oyun adını yazıp çıkan ilk 10 anahtar kelimeyi sonra YouTube'ye oyun adını.
Yazıp çıkan önerileri ve son olarak vidlqdan eksik olan ana hat kelimeleri etikete koyuyorum.
Küçük resmi kesinlikle kendim yüklüyorum ve başlıkla alakalı bir şeyler yazıyorum.
Başlık için en ilgniç olan neyse onu bulmaya çalışıyorum ve açıklamada başlıktaki kelimeler ile.
Eşleşecek biçimde yazıyorum. Şu anda boş vakit çok olduğu için 1 video atıyorum günlük.
Hem de envanter dolu olsun, stokçuluk mantığı ile götürmeye çalışıyorum. Videoları her gün aynı saatte planlamaya çalışıyorum.
Ben nasıl görünürlük artırabilirim artık abone gelsin diye umudum yok. çünkü çok var bu işi yapan ve abone kasmak çok zor.
Bende artık sıralama için uğraşıyorum once sıralamaya gireyim derdindeyim.
Var mı acaba eksik yaptığım bir şey bu yazdıklarımdan harici hepinize sağlıklı günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak resolve programında başladım. Sanırım pc yeterli gelmediği için edit esnasında, önizlemenin görüntülenmesinde donukluklar yaşayınca malesef değiştirmek zorunda kaldım
Acaba abone sayısını göstermek yada kapatmak sizce etki edebilirmi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı