YouTube kanalımı nasıl büyütürüm?

Burada kimse oyunu illegal olarak edinmen için bir yol gösteremez, Microsoft Store'dan edinebilir ya da başka alternatifleri kendin araştırabilirsin. Genelde Survival serileri izlenir.
Survival'ı online mi oynayacağım yoksa tek kişilik mi? Ne tür videolar atmalıyım?
Burada kimse oyunu illegal olarak edinmen için bir yol gösteremez, Microsoft Store'dan edinebilir ya da başka alternatifleri kendin araştırabilirsin. Genelde Survival serileri izlenir.
Hocam bir de sürümü kaç olmalı videosunu çekeceğim sunucunun?

Son düzenleme:
Minecraft için tavsiyem örnek veriyorum Survival dünyası nasıl geliştirilir, nasıl daha iyi Build yapılır gibi şeyler öneririm veya farm yapımlarıyla alakalı videolar üretebilirsiniz. Bu tarz bir şey yapacaksanız bunları yapan kişilerden esinlenin onlar geliştiği için sizin süreciniz hızlanır.
Survival Dünyası nasıl geliştirilir ne demek oluyor? Nasıl daha iyi Build yapılır ne demek? Anlamadım.

mesela eviniz standart bir ev diyelim bu evi daha güzel yapmak için püf noktalar renk uyumu vb. veya o tarz şeyler
Hocam online mi oynayacağım tek kişilik mi? Bir de Survival modu mu oynayacağım?
Valorant.

Öyle hikayeli ve büyük oyunlarla çok tutulacağını sanmıyorum. Çünkü millet gidip 50 dakika Skyrim videosunu tanımadığı birinden izlemez. Gider Pintipanda'nın kanalından izler.

Önerim kısa kısa videolar yapmandır. Shorts'u özellikle kullanmanı tavsiye ederim. Düşük seviyede edit öğrenirsen, kısa kısa komik editler yaparak gelişebilirsin.
Editi nasıl öğreneceğim?

Geri
Yukarı