YouTube kanalına bot saldırısı yapılıyor

Bayat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
hd graphics 2000 sürücüsünü yok etmeye çalışıyor
Merhaba. Başıma musallat olan bir şahıs var. YouTube kanalıma bot basarak kapattırmaya çalışıyor. Bunu nasıl engelleyebilirim? YouTube'nin iletişim adresini bulmaya çalıştım fakat bulamadım. Deneyimi olan kişiler ne yapmam gerektiği hakkında fikir verebilir mi? Cidden bıktım bu meseleden.

Bottan kapanmayacak, bot takipçi yüzünden şikayet edip kapattıracak. Arada büyük bir fark var.
Kendisi atmadığından dolayı itiraz edebilir, zaten youtube bot hesapları kolayca zapt edebiliyor, kaliteli bot atmaları lazım kapatmak için, 3 gün sonra botların hepsi gitmezse veya hesabı kapanırsa forumu terk edeceğim.

Kendisi atmadığından dolayı itiraz edebilir, zaten youtube bot hesapları kolayca zapt edebiliyor, kaliteli bot atmaları lazım kapatmak için, 3 gün sonra botların hepsi gitmezse veya hesabı kapanırsa forumu terk edeceğim.
Büyük iddialara gerek yok, yt botları yakalayabilse de bot takipçili hesapları da yakalayabiliyor. Çoğu kurak alana dönüyor ve kısıtlanıyorlar.

Merhaba hocam bot hesaplar tespit edildiğinde siliniyor ve aboneliklerden çıkılıyor algoritma kısmında belki size sorun yaratabilir sadece onun dışında bir sorun çıkarmaz.

Merhaba. Başıma musallat olan bir şahıs var. YouTube kanalıma bot basarak kapattırmaya çalışıyor. Bunu nasıl engelleyebilirim? YouTube'nin iletişim adresini bulmaya çalıştım fakat bulamadım. Deneyimi olan kişiler ne yapmam gerektiği hakkında fikir verebilir mi? Cidden bıktım bu meseleden.

YouTube otomatik artık botları çıkartıyor.

Artık bot yerine insanların hesaplarını kullanıyorlar. Forumda da görmüştüm hesabından Arapça yorum yapılan insanları. Kaliteli bot dediğiniz şey de bu oluyor anladığım kadarıyla.

Geri
Yukarı