Youtube kanalına içerik önerisi

Zeushanro

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir Youtube kanalım var fakat içerik aklıma gelmiyor. Acaba bana içerik önerir misiniz? Ve kanalımda oyun videosu çekeceğim, oyun önerir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft, Gta 5,Happy whells, Lol, Dota, Fifa, Pes, BF4 Bunlar çünkü bunlar çok izleniyor ha bu arada şu oyunu da çek Minecraft, başka oyun düşünüyorum Minecraft ha birde Minecraft çek. Şaka bir yana bu oyunları çekme yeter. Bunun dışında gerçekten önerebilceğim oyun ETS 2 var. Ama tavsiyem oyun çekme çok saçma ben orda oturcam izleyeceğim adam oynıyacak, oldu. İlla oyun videosu çekmene gerek yok. Tamamen gereksiz saçma videolarda çeksen izlenir. Bir arkadaşın ile kapışma yapabilirsin ama insanların seni önce tanıyıp öyle izleyecek yoksa bu kim hiç umrumda değil der izlemesi lazım. Başka bir video çeken insan ile video çekersin sonra patlar gider zaten.

Videosu çok çekilen oyunları çekme. Artık onları insanlar izlemekten bıktı. Farklı oyunlar üzerine yoğunlaş. Farklı videolar hazırlamaya çalış. Değişik bir anlatım tarzın olsun. İnsanların ilgisini çekecek tarzın olsun. Eski oyunların videosunu hazırlamak olabilir. Seri halinde olabilir. Bir ekip kurar isen farklı seriler hazırlarsınız. Başarılar dilerim.

@deepdarkness00 Bence seri çok gereksiz. Hep ilk bölüm izlenir 2 ve 3 de izlenir sonrası izlenmez bir oyun 3 video dan fazla olmamalı veya oyunun bir modu felan. Mesela minecraft buna en zıt örnek her gün saçma, gereksiz, vakit kaybı olucak şekilde yüzlerce bölümü var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı