Youtube Kanalına İçerik Önerisi

Toygar Varlı

Hectopat
Selamlar öncelikle. Youtube da 200 aboneye sahip bir kanalım var, oyun videoları çekiyorum ve çoğu kişinin bildiği gibi oyun kanalları eskisi kadar izlenmiyor. Çoğunlukla gülmeme challenge vb. şeyler izleniyor arada da oyun videoları atıyorlar. Sizce benim kanalımı full oyun olarak kalmalı mı yoksa yukarıda anlattığım gibi mi yapayım?

Hızlı büyüyüp, çok izlenip, YouTube'dan belli bir miktar para kazanmak istiyorum. Bunu göz önüne alarak cevap yazarsanız sevinirim ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultra hızlı bir büyüme istiyorsan montaj kanalı ol. Kaliteli içerik üret. Veya yaşın küçük değilse de Deep Turkish Web kanalı gibi komik yorumları oku.

İlk başta para umudu ile başlamak şuan hiç de kolay değil. 4.000 saat izlenme ve 1.000 aboneye ihtiyacın olacak. Özgün bir kanal oluşturabilirsin. Yeri gelir oyun yükler, yeri gelir vlog çekersin. Bunu sadece oyun kanalı olarak oluşturacaksan sen bilirsin. Oyun da bir yere kadar.

Para odaklı düşünüyorsan kendi içeriğinden çok magazin kanalı gibi bişey olman lazım. Bilgi verici içerikler, eskiden nasıldı şimdi nasıl oldu, Dünya'nın en çok kazanan bişeyler bişeyleri gibi boş beleş içerikler YouTube kitlesinin büyük çoğunluğunun ilgisini çekiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı