YouTube kanalının abonesi nasıl arttırılır?

Slade16

Centipat
YouTube kanalı açtım kendime. Mesleğimle alakalı videolar çekip atıyorum. Abonem olsun izlenme sürem olsun bu değerler nasıl yükselir?

Biraz taktik verebilir misiniz?

(Kanalı daha dün kurdum 3 video attım ortalama 35 izlenmem ve ortalama 6-7 beğenim var)

Her gün veya 2 günde bir Brawl Stars veya MC modlu Survival CraftRise gibi şeyler çek.
Her gün veya 2 günde bir Brawl Stars veya MC modlu Survival CraftRise gibi şeyler çek.
en azından bir video düzenin olsun ve ismi duyulmamış şeyler yerine biraz daha ünlü şeyler le başla. ben aynısını yaptım ve okul olmasaydı en az 100 abone rahat olurdum

1. Videolarınıza marka filigranı eklemek.
  2. Harika bir YouTube kanalı oluşturmak.
  3. Videolarınızı dönüşüm oranlarını artırmak için optimize etmek.
  4. Sosyal medyayı doğru kullanmak.
  5. Pazarlama e-postalarından yararlanmak

YouTube kanalı açtım kendime. Mesleğimle alakalı videolar çekip atıyorum. Abonem olsun izlenme sürem olsun bu değerler nasıl yükselir?

Biraz taktik verebilir misiniz?

(Kanalı daha dün kurdum 3 video attım ortalama 35 izlenmem ve ortalama 6-7 beğenim var)

Düzenli videolar atmanız önemli. Ayrıca olabildiğince suyunu çıkarmadan "Shorts" videolar atın. İzlenme ve gösterim getirir. Videonuzun başlığını ve açıklama kısmını özenle yazın. Çekici küçük resimler ekleyin.

Benim YouTube kanalım var ama öyle bir video atmıyordum. Yaparsan müzik işine gir derim. Avee Player ile herhangi bit miziği slowed+reverb dedikleri şekilde yap iyi izlenir.

Pardon senin video fikrin varmış zaten, kanalın bir komsepti yok zannetim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı