Çözüldü YouTube kanalınıza göre oyun veren internet sitesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jeffrey Dahmer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Merhaba.
Bugün bir tanıdığımdan duydum, YouTube kanalınızın izlenmesine, abonesine vs. vs. Göre oyun alabileceğiniz bir internet sitesi.
Siteyi neden bilmiyorum ama sormadım.
Eğer kanalınız sitenin isteklerini karşılıyorsa istediğiniz bir oyunu size bedava veriyorlarmış. Bulabilen olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Keymailer ve woovit tabii ki de öyle herkese vermiyorlar şartları var şartlara göre oyunlara.

Merhaba.
Bugün bir tanıdığımdan duydum, YouTube kanalınızın izlenmesine, abonesine vs. vs. Göre oyun alabileceğiniz bir internet sitesi.
Eğer kanalınız sitenin isteklerini karşılıyorsa istediğiniz bir oyunu size bedava veriyorlarmış. Bulabilen olursa çok sevinirim.

Key istiyorsunuz karşılıyorsanız ve talep az ise size keyi yollarlar.
  1. Keymailer: Keymailer, Twitch yayıncıları ve YouTube içerik üreticileri için bir platformdur. Kanalınızın büyüklüğüne ve etkileşimine bağlı olarak oyun şirketlerinden Steam keyleri talep edebilirsiniz.
  2. Woovit: Woovit, içerik üreticilerine oyun anahtarları sağlayan bir platformdur. Twitch veya YouTube kanalınızın büyüklüğüne bağlı olarak Steam keyleri talep edebilirsiniz.
Hocam okuma yazmanız ne durumda bilmiyorum, ama yukarıda yazdığım "Eğer kanalınız sitenin isteklerini karşılıyorsa" Cümlesini anlamamak için beyin kısımlarında biraz sıkıntı olması gerekiyor.
Neden herkese tek tek cevap verip nefret kusuyorsunuz? Yukarıdaki arkadaş cevabı yazmadan önce hiçbirine bir şey yazmadınız, demek ki sizde bu olayın varlığından emin değildiniz onlar gibi. Bu kadar sinirli olmaya gerek yok. Yaptıkları tek şey sizi uyarmaya çalışmak, bu tarz dolandırıcılıklar çok fazla arttı günümüzde.

Neden herkese tek tek cevap verip nefret kusuyorsunuz? Yukarıdaki arkadaş cevabı yazmadan önce hiçbirine bir şey yazmadınız, demek ki sizde bu olayın varlığından emin değildiniz onlar gibi. Bu kadar sinirli olmaya gerek yok. Yaptıkları tek şey sizi uyarmaya çalışmak, bu tarz dolandırıcılıklar çok fazla arttı günümüzde.
İşim vardı 20-25 dakika geç baktım olay bu. Ayrıca bilmeden bana sallayana ben gül mü fırlatayım ? Gerekeni yapacağım tabii ki.

İşim vardı 20-25 dakika geç baktım olay bu. Ayrıca bilmeden bana sallayana ben gül mü fırlatayım ? Gerekeni yapacağım tabii ki.
Mesajımın sonunda belirttiğim gibi, bu tarz dolandırıcılık yöntemleri çok arttı sizi uyarmaya çalışıyorlar. Üslupları ne kadar doğru bilemem fakat tek amaçları sizi uyarmaktı diye düşünüyorum.

Mesajımın sonunda belirttiğim gibi, bu tarz dolandırıcılık yöntemleri çok arttı sizi uyarmaya çalışıyorlar. Üslupları ne kadar doğru bilemem fakat tek amaçları sizi uyarmaktı diye düşünüyorum.
Vallahi ben doğruluğundan emindim %100. Kimsenin şahsen uyarmasına da ihtiyacım yoktu arkadaşlar kendilerinde bu hakkı görmüşler, bu da onlara bir daha bilmediği şeylere dil uzatmamaları hakkında ufak bir ders oldu diye düşünüyorum.

Merhaba.
Bir YouTube kanalının izlenmesi ve abonelerine dayalı olarak oyun alabileceğiniz çeşitli internet siteleri mevcuttur. Bunlardan biri, "Keymailer" adlı bir platformdur. Keymailer, YouTube yayıncılarına, Twitch yayıncılarına ve diğer sosyal medya etkileyicilerine oyunlar için ücretsiz anahtarlar sağlayan bir platformdur. Yeterli izleyici kitlesine ve aboneye sahipseniz, Keymailer üzerinden oyun geliştiricileri ve yayıncıları tarafından size oyun anahtarları gönderilebilir.

Diğer bir seçenek ise "GawkBox" adlı bir platformdur. GawkBox, sosyal medya etkileyicilerine ve yayıncılara, izleyicilerin oyun içi öğeler satın alması veya reklam izlemesi karşılığında puan kazandıran bir sistem sunar. Bu puanlar, oyun satın almak için kullanılabilir.

Her iki platform da sosyal medya etkileyicileriyle oyun geliştiricileri ve yayıncıları arasında bir köprü görevi görür. Ancak, her platformun kendi gereksinimleri ve politikaları bulunur. Bu nedenle, ilgili platformun web sitesini ziyaret ederek daha fazla ayrıntıya ve kayıt şartlarına ulaşmanızı öneririm.

Chatgpt reise sordum böyle bir cevap verdi hocam :)

Dosya Ekleri

• chatgggggg.png
    chatgggggg.png
    35,5 KB · Görüntüleme: 42
Artı -1 Eksi
Keymailer ve woovit tabii ki de öyle herkese vermiyorlar şartları var şartlara göre oyunlara.

Key istiyorsunuz karşılıyorsanız ve talep az ise size keyi yollarlar.
  1. Keymailer: Keymailer, Twitch yayıncıları ve YouTube içerik üreticileri için bir platformdur. Kanalınızın büyüklüğüne ve etkileşimine bağlı olarak oyun şirketlerinden Steam keyleri talep edebilirsiniz.
  2. Woovit: Woovit, içerik üreticilerine oyun anahtarları sağlayan bir platformdur. Twitch veya YouTube kanalınızın büyüklüğüne bağlı olarak Steam keyleri talep edebilirsiniz.

Bir YouTube kanalının izlenmesi ve abonelerine dayalı olarak oyun alabileceğiniz çeşitli internet siteleri mevcuttur. Bunlardan biri, "keymailer" adlı bir platformdur. Keymailer, YouTube yayıncılarına, Twitch yayıncılarına ve diğer sosyal medya etkileyicilerine oyunlar için ücretsiz anahtarlar sağlayan bir platformdur. Yeterli izleyici kitlesine ve aboneye sahipseniz, keymailer üzerinden oyun geliştiricileri ve yayıncıları tarafından size oyun anahtarları gönderilebilir.

Diğer bir seçenek ise "gawkbox" adlı bir platformdur. Gawkbox, sosyal medya etkileyicilerine ve yayıncılara, izleyicilerin oyun içi öğeler satın alması veya reklam izlemesi karşılığında puan kazandıran bir sistem sunar. Bu puanlar, oyun satın almak için kullanılabilir.

Her iki platform da sosyal medya etkileyicileriyle oyun geliştiricileri ve yayıncıları arasında bir köprü görevi görür. Ancak, her platformun kendi gereksinimleri ve politikaları bulunur. Bu nedenle, ilgili platformun web sitesini ziyaret ederek daha fazla ayrıntıya ve kayıt şartlarına ulaşmanızı öneririm.

ChatGPT reise sordum böyle bir cevap verdi hocam :)

Hocalarım "Keymailer" sitesinde hesap açtım ve YouTube hesabımı bağladım. Ancak e postamı doğrulayamıyorum. "We could not confirm your email address." hatasını alıyorum ve bu 4 oldu. Bir bilginiz var mı? Acaba şartları falan mı karşılayamadığım için olmuyor anlamadım.
Kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCyrNysZMcKqchaoAcONUNRA

Edit: Başardım!

Ne kadar cahil insan varmış ya, bilgili bilgili konuşmuşlar bir de. Keymailer ben kendim kullanıyorum. Bir şeyi bilmiyorsanız yorum yapmayın!

Ne kadar cahil insan varmış ya, bilgili bilgili konuşmuşlar bir de. Keymailer ben kendim kullanıyorum. Bir şeyi bilmiyorsanız yorum yapmayın!

Hocam kaç izlenmede ne aldınız mesela bir önrek verebilir misiniz?
Gözüme Game Pass'i kestirdim kanal büyüklüğüne any channel demiş.

Geri
Yukarı