Youtube Kanalınıza intro yapılır

St.Moritz

Hectopat
Daha fazla  
Oyun hastalarının, bloggerların, editörlerin dikkatine. Her türlü kanalınız için intro yapılır. 1-2 günde teslim edilir. Videonun başına veya sonuna, kanalınızı tanıtabilmeniz için intro, template videoları yapılır. Profesyonel bir şekilde

Programlar: Adobe after effects, Sony vegas pro + Sony Sound Forge

Son düzenleyen: Moderatör:
Forum kurallarını itinayla reddedenlere profesyonel şekilde ceza verilir. Yazım hatalarına, korsan paylaşıma, argo içeriklere... Her türlü ceza verilir.

Programlar: XenForo.

Ben bir tane yaptırmak istiyorum yapar mısın?

Kanalım bu: BlackBurn81 - YouTube istediğim intro bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Battlefield yazan yere BLACKBURN, 4 yazan yere 81 yazılacak. Sondaki yazan yazıya ise YouTube kanalımın linki yazılacak. Yapabilir misin? 
Bu arada ücretsiz değil mi?

Evet ücretsiz ama sende benim kanala abone olursan tamam bu iş Bu intro yani biraz normal olmuş. Oyun videoları çekiyorsun ben sana 1-2 tane yaparım.

Ben senin kanala abone olurum sıkıntı olmaz. Benim videoda istediğim introyu yapabilirsen onu yap. Eğer yapamam diyorsan benim şu an kullandığım introyu kullanacağım.

Benim intro ne zaman biter acaba? Bu arada kanalına abone oldum.

2 Tane yaptım.Akşam başlamıştım 1-2 tane yaptım. İstersen şimdi yükleyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…