Youtube Kanalınıza intro yapılır

St.Moritz

Hectopat
Daha fazla  
Oyun hastalarının, bloggerların, editörlerin dikkatine. Her türlü kanalınız için intro yapılır. 1-2 günde teslim edilir. Videonun başına veya sonuna, kanalınızı tanıtabilmeniz için intro, template videoları yapılır. Profesyonel bir şekilde ;)

Programlar: Adobe after effects, Sony vegas pro + Sony Sound Forge

Son düzenleyen: Moderatör:
Forum kurallarını itinayla reddedenlere profesyonel şekilde ceza verilir. Yazım hatalarına, korsan paylaşıma, argo içeriklere... Her türlü ceza verilir. ;)

Programlar: XenForo. :)

Kanalım bu: BlackBurn81 - YouTube istediğim intro bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Battlefield yazan yere BLACKBURN, 4 yazan yere 81 yazılacak. Sondaki yazan yazıya ise YouTube kanalımın linki yazılacak. Yapabilir misin? 
Bu arada ücretsiz değil mi? :D

Evet ücretsiz ama sende benim kanala abone olursan tamam bu iş :D Bu intro yani biraz normal olmuş. Oyun videoları çekiyorsun ben sana 1-2 tane yaparım.

Ben senin kanala abone olurum sıkıntı olmaz. :D Benim videoda istediğim introyu yapabilirsen onu yap. Eğer yapamam diyorsan benim şu an kullandığım introyu kullanacağım. :D

2 Tane yaptım.Akşam başlamıştım 1-2 tane yaptım. İstersen şimdi yükleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı